Praca Inżynierа Oprogramowania (Software Engineer)

Znalezienie pracy jako Inżynier Oprogramowania nie jest łatwym zadaniem. Jest wielu pracodawców, ale będziesz musiał się postarać, aby zdobyć pracę z wysokim wynagrodzeniem i gwarancjami socjalnymi.

Zapotrzebowanie na Inżynierów Oprogramowania

Wakat Inżyniera Oprogramowania oznacza poszukiwanie pracownika do opracowywania specyfikacji projektu, zarządzania produktem oraz naprawy błędów w razie potrzeby. Osoba musi mieć umiejętność analitycznego myślenia i być wielozadaniowa. Ta profesja jest poszukiwana, wiele firm potrzebuje takich specjalistów.

Jak uczyć się i czego potrzeba wiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej

Przed przejrzeniem obecnych ofert pracy należy posiadać niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Można zrozumieć istotę zawodu poprzez kursy, szkołę wyższą lub uniwersytet. Można zdobyć umiejętności i pewne doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów podczas stażu w małych, średnich i dużych firmach IT. Na rozmowie kwalifikacyjnej powinieneś posiadać pewną wiedzę programistyczną, znać składnię języka programowania i mieć dobry pomysł na rozwijanie aplikacji desktopowych i mobilnych.

Wymagania i obowiązki Inżynierów Oprogramowania

Aby znaleźć pracę jako Inżynier Oprogramowania w Polsce, musisz mieć doświadczenie w programowaniu i dyplom związany z kursami specjalistycznymi lub instytucją edukacyjną. W przeciwnym razie nawet dostanie się na rozmowę kwalifikacyjną będzie trudne. Obowiązki osoby poszukującej pracy obejmują nadzór nad rozwojem i optymalizacją kodu aplikacji, możliwe uczestnictwo w procedurach biurokratycznych i komunikację z klientami.

Ile zarabia się

Średnia stawka godzinowa dla specjalisty na poziomie początkującym (Middle Level) wynosi około 40 euro, dla średniego poziomu (Junior Level, obejmuje 2-4 lata doświadczenia) wynosi 60 euro, a dla poziomu Senior (ponad 6 lat doświadczenia) powyżej 100 euro. Oznacza to odpowiednio 2500, 4000 i ponad 6000 euro miesięcznie.

Jak wybrać pracodawcę

Na platformach rekrutacyjnych i w agencjach zatrudnienia jest wiele ofert pracy, trzeba wybrać jedną i udać się na rozmowę kwalifikacyjną. Wybierz pracę blisko swojego miejsca zamieszkania (wówczas nie będziesz musiał długo dojeżdżać do biura i nie zużyjesz dużo energii). Daj pierwszeństwo renomowanym firmom, wtedy unikniesz oszustw. Wybierz prace z wynagrodzeniem miesięcznym, godzinowym dla pracowników tymczasowych (mogą oni łatwo zostać zwolnieni).

Dlaczego warto dać pierwszeństwo agencji rekrutacyjnej znojdziem.com

Agencja znoydzem.com doskonale wie, gdzie znaleźć programistów Inżynierów Oprogramowania dla firm. Jeśli jesteś kompetentnym pracownikiem, łatwo znajdziesz pracę, a z korzyści współpracy wynikają:

rekrutacja w Polsce w najkrótszym możliwym czasie;

zachowanie warunków określonych przez pracodawcę w ogłoszeniach;

wysokie wynagrodzenie i oficjalne zatrudnienie, a także różne świadczenia socjalne;

doradztwo w zakresie wszelkich spraw dotyczących pracy (jak długo trwa przeciętnie znalezienie pracy, jak znaleźć pracę z wysokim wynagrodzeniem dla początkujących i inne).

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Pozyskujemy najlepszych inżynierów oprogramowania do Twojego projektu za pośrednictwem naszej rozległej sieci i ukierunkowanych kanałów rekrutacji. Przeprowadzamy rygorystyczne testy techniczne, aby ocenić ich umiejętności, zdolności rozwiązywania problemów i doświadczenie.

Aby przyciągnąć wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania w sposób opłacalny, wykorzystujemy naszą sieć i powiązania branżowe, wykorzystujemy platformy internetowe i usprawniamy nasz proces rekrutacji. Strategie te pomagają nam dotrzeć do najlepszych talentów i zminimalizować koszty zatrudnienia.

Mamy doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu i zatrudnianiu najlepszych inżynierów oprogramowania po konkurencyjnych cenach do różnych projektów. Konsekwentnie dopasowujemy naszych klientów do wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania, którzy osiągają wyjątkowe wyniki.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.