Wakat w Poland: ML Inżynier Wynagrodzenie

Poszukujemy doświadczonego ML Inżyniera, który stanie się jednym z kluczowych członków zespołu Business Intelligence. Będziesz współpracować z zespołem naukowym ds. Danych, aby opracować wewnętrzny system BI, który jest wykorzystywany do podejmowania decyzji opartych na danych dotyczących tworzenia wiodących na rynku gier logicznych i łamigłówek.

Obowiązki:

  • Praca z dużymi ilościami danych z wielu źródeł w celu opracowania, we współpracy z zespołem naukowym ds. Danych, modeli uczenia maszynowego gotowych do produkcji, umożliwiających przewidywanie wartości życiowej użytkownika (LTV) w grach mobilnych, segmentację użytkowników oraz analizowanie anomalii w danych;
  • Projektowanie skalowalnych i wydajnych potoków ML do przetwarzania danych, inżynierii cech, szkolenia, oceny i wdrożenia modeli;
  • Optymalizacja i dostosowywanie modeli uczenia maszynowego w celu osiągnięcia maksymalnej dokładności, wydajności i skalowalności;
  • Wdrażanie i utrzymanie systemów uczenia maszynowego gotowych do produkcji, zapewniających niezawodność, monitorowanie i ciągłe doskonalenie.

Wymagania:

  • Znacząca biegłość w Pythonie;
  • Znaczące doświadczenie w SQL;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury danych i zarządzaniu złożonymi systemami danych;
  • Pełne zrozumienie różnych algorytmów uczenia maszynowego oraz umiejętność określania najbardziej efektywnych dla naszych zadań;
  • Doświadczenie w opracowywaniu gotowych do produkcji modeli i ich wdrażaniu do praktycznego użytku;
  • Doświadczenie z narzędziami ML Ops (najlepiej MLFlow);
  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego;
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w technologiach reklamowych, grach mobilnych oraz narzędziach do analizy biznesowej będzie dodatkowym plusem.

Korzyści: Oprócz ciekawych zadań, wsparcia doświadczonych kolegów oraz możliwości realizacji własnych pomysłów, oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie z premiami za wyniki;
  • Nowoczesne biuro i wyposażenie (praca zdalna w okresie COVID-19);
  • Przekąski i napoje;
  • Udział w kluczowych wydarzeniach branżowych;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Zwrot kosztów związanych ze sportem;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pakiet relokacyjny w razie potrzeby;
  • Szybkie tempo pracy i przyjazne środowisko.