Wakat w Lithuania: Middle+ Programista Node.js Wynagrodzenie EUR3000 - EUR4500/Miesiąc

Poszukujemy doświadczonego inżyniera, który dołączy do naszego silnego zespołu front-endowego. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji oraz tworzeniu solidnych i łatwych w utrzymaniu komponentów.

Twoje główne obowiązki w tej roli:

  • Projektowanie i rozwój głównej platformy dostawowej w Coco
  • Abstrahowanie operacji dostawowych Coco w czyste moduły oprogramowania poddające się testowaniu
  • Doradzanie w zakresie najlepszych praktyk związanych z testowaniem, bibliotekami, przeglądami kodu i dokumentacją

Wymagane umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako inżynier oprogramowania
  • Minimum 3 lata doświadczenia z NodeJS/TypeScript lub podobnymi technologiami
  • Solidne podstawy w Dockerze, Pythonie lub innym języku o statycznym typowaniu
  • Mocne podstawy baz danych SQL (projektowałeś/łaś schematy wcześniej)
  • Architekturowałeś/łaś kluczowe usługi w swojej firmie, przeprowadzałeś/łaś przeglądy projektów i czujesz się komfortowo z przeglądaniem kodu innych programistów
  • Silne umiejętności komunikacyjne - cieszysz się przeglądami projektów, tworzeniem harmonogramów i burzami mózgów
  • Doświadczenie z mikroserwisami
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach Agile (np. Scrum)