Oferty pracy QA Automation

Praca inżyniera QA Automation

QA Automation to inżynier, który kontroluje wszystkie etapy procesu tworzenia oprogramowania, osoba monitorująca jakość projektowania i zgodność z normami. Obecne oferty pracy na stanowisko QA w Polsce warto szukać na giełdach pracy zorientowanych na zatrudnienie, sprawdzić ogłoszenia o pracę w dużych firmach IT i laboratoriach lub zasięgnąć pomocy agencji rekrutacyjnej Znojdziem.

Zawód inżyniera QA Automation jest poszukiwany ze względu na umiejętności specjalistów, takie jak programowanie, tworzenie testów automatycznych, znajomość interfejsu WebDriver API oraz wymagania dotyczące tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej. Inżynierowie ci stale doskonalą produkty, co jest istotnym czynnikiem rozwoju i konkurencyjności firmy, dlatego znalezienie pracy jako tester QA nie będzie trudne.

Gdzie można się nauczyć jako inżynier QA

Nie jest możliwe znalezienie pracy bez żadnej wiedzy. Można się uczyć:

  • Samodzielnie, korzystając z wielu filmów, książek i forum. To tani, ale czasami nieskuteczny sposób;
  • Online, poprzez kursy na platformach edukacyjnych. To droższa, ale znacznie bardziej efektywna opcja. Po ukończeniu kursu otrzymuje się dyplom przekwalifikowania.
  • Przyszli kandydaci powinni zrozumieć, jak jest zorganizowany proces tworzenia oprogramowania i znać procedurę testowania.

Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej

Pytania dotyczące QA łączą ogólną teorię testowania i podstawy programowania.

  • Koncepcja metodyki agile development;
  • Co to jest cykl życia oprogramowania;
  • Co oznacza SCRUM;
  • Koncepcja jakości oprogramowania;
  • Cele testowania;
  • Co oznaczają przypadki i plany testowe;
  • Zawartość planu testów;
  • Koncepcja błędu i jego cykl życia;
  • Lista poziomów i typów testowania;
  • Co oznaczają testowanie czarnej skrzynki (black box), białej skrzynki (white box) i szarej skrzynki (gray box);
  • Techniki testowania przypadków.

Mogą również pojawić się niewielkie zadania testujące praktyczną wiedzę i logikę kandydata.

Obowiązki inżyniera QA

Można znaleźć pracę dla specjalisty QA z różnymi obowiązkami, ale ogólnym wymaganiem jest zawsze kontrola jakości oprogramowania. Oto funkcje, które można zobaczyć przy przeglądaniu obecnych ofert pracy w poszukiwaniu zatrudnienia:

  • Planowanie, tworzenie i promowanie procedur zapewniania jakości;
  • Dokumentowanie instrukcji modelowych i ich aktualizacja;
  • Monitorowanie procesów w celu ich usprawnienia;
  • Analiza problemów i błędów w obecnych procedurach oraz monitorowanie ich rozwiązywania;
  • Regulowanie procesów i dokumentów zgodnie ze standardami i wymogami.
  • W niektórych firmach IT testerzy QA są zaangażowani w szkolenie działów produkcji i inżynierii.

Dlaczego agencja rekrutacyjna Znojdziem.com

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, warto skontaktować się z Znojdziem, a my znajdziemy odpowiedniego pracodawcę dla kandydata. Stawka godzinowa będzie odpowiadać wymaganiom specjalisty zgodnie z jego doświadczeniem, więc miesięczne zarobki juniora wynoszą od 700 dolarów, a seniora od 1300 dolarów. W naszej agencji inżynier QA Automation jest zatrudniany wyłącznie w Unii Europejskiej.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Identyfikujemy i pozyskujemy najlepszych specjalistów ds. automatyzacji kontroli jakości poprzez połączenie ukierunkowanych ogłoszeń o pracę, skierowań i sieci kontaktów. Przeprowadzamy również szczegółowe badania i oceny techniczne, aby ocenić ich umiejętności i wiedzę

Aby zapewnić opłacalność zatrudniania specjalistów ds. automatyzacji kontroli jakości, optymalizujemy nasz proces rekrutacji, wykorzystując technologię do pozyskiwania i sprawdzania kandydatów. Dodatkowo wdrażamy usprawnione techniki przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i oceny, aby proces zatrudniania był wydajny i opłacalny.

Aby ocenić umiejętności i wiedzę specjalistyczną specjalistów QA, stosujemy kombinację ocen technicznych, wywiadów i kontroli referencji. i zweryfikować swoje doświadczenie z odpowiednimi narzędziami i frameworkami. Dbając o to, aby kandydaci spełniali wymagania projektu, negocjujemy również konkurencyjne stawki, aby zachować efektywność kosztową dla naszych klientów.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.