Wakat w Poland: QA Automation Wynagrodzenie PLN18000/Miesiąc

Poszukujemy inżyniera automatyzacji QA do pracy na platformie do weryfikacji danych przed zatrudnieniem.

Stack technologiczny: Java, Maven, Selenium, JBehave, JUnit, Git, Jenkins, Jira, BitBucket

Doświadczenie: minimum 3 lata praktycznego doświadczenia (samodzielnie), idealnie 4 lata

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie testów automatyzacji
  • Wykonywanie testów automatyzacji
  • Analiza wyników wykonanych testów
  • Szacowanie nakładu pracy potrzebnego do pokrycia funkcjonalności aplikacji testami automatyzacji
  • Przegląd wymagań i dokumentacji testowej
  • Tworzenie i konfiguracja potoków Jenkinsa do uruchamiania testów automatyzacji
  • Komunikacja z innymi członkami zespołu
  • Prezentacja zaimplementowanych testów automatyzacji podczas prezentacji sprintu

Wymagania:

  • Doświadczenie jako inżynier automatyzacji QA z Java + Selenium
  • Znajomość zasad CI/CD, doświadczenie w konfiguracji Jenkinsa i tworzeniu Jenkins pipelines
  • Umiejętność konfiguracji projektu Maven
  • Znajomość systemu Git
  • Umiejętność analizy dokumentacji testowej i budowania strategii testów automatyzacji
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Doświadczenie z JBehave lub innym frameworkiem BDD jest mile widziane
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • Duża uwaga na szczegóły i umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na zespół
  • Bardzo dobra organizacja pracy i reaktywność
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, podejście skoncentrowane na kliencie
  • Poziom języka angielskiego: Intermediate i wyższy
  • Poziom języka rosyjskiego: upper-intermediate i wyższy

Lokalizacja: Polska/Georgia