Wakat w Poland: QA automation engineer Wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie i implementacja ramy automatyzacji testów;
  • Tworzenie skryptów testowych, pakietów testów oraz bibliotek dla systemu testów automatycznych;
  •  Utrzymywanie i doskonalenie rurociągów CI/CD dla aplikacji mobilnych i webowych;
  •  Utrzymywanie w pełni zintegrowanej automatyzacji testów skoncentrowanej na infrastrukturze części aplikacji klienta;
  •  Analiza jakości produktu związana z danymi oraz opracowywanie projektów automatyzacji w celu aktywnego zapewnienia jakości produktu;
  •  Ścisła współpraca z różnymi działami, technicznymi i biznesowymi;
  • Identyfikacja nowych podejść do automatyzacji i nowych narzędzi, które mogą pomóc w automatyzacji testów manualnych.

Umiejętności techniczne i kwalifikacje:

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i analityczne;
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania strukturalnego; Komfortowa znajomość wszystkich platform (Windows, Mac, Linux);
  •  Doświadczenie w Java, Spring Framework;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych - zarówno po stronie klienta, jak i serwera;
  • Doświadczenie w budowaniu infrastruktury testowej i narzędzi;
  • Doświadczenie w programowaniu oprogramowania i projektowaniu automatyzacji testów;
  • Tworzenie narzędzi automatyzacji od podstaw;
  • Doświadczenie w zapewnianiu jakości/testowaniu jakości.

Miło byłoby, gdybyś miał:

  • Doświadczenie z narzędziami automatyzacji: Selenium, Appium;
  • Doświadczenie w procesach ciągłej integracji i wdrażania.