Wakat w Poland: QA Automation (Python) Wynagrodzenie PLN16500 - PLN20000/Miesiąc

Opis projektu:

Klient jest światowym liderem w dziedzinie technologii języka naturalnego i głównym dostawcą wysokiej jakości danych leksykalnych dla naukowców, technologów i firm na całym świecie. Wspólnie tworzymy i wspieramy produkty leksykalne, które są licencjonowane i wykorzystywane przez start-upy oraz gigantów technologicznych (Amazon, Apple, Google, Microsoft) do tworzenia oprogramowania NLP, wyszukiwarek, wielojęzycznych aplikacji i tłumaczy maszynowych. Będziesz częścią zespołu składającego się z 10 osób (1 właściciel produktu, 1 kierownik projektu/scrum master, 1 lider zespołu, 1 tester - Ty i 6 programistów) w wielokulturowym środowisku (już 5 różnych narodowości w zespole!). Zespoły są zarządzane z wielkim szacunkiem dla osobistej przestrzeni i skupiają się na dobrej kondycji (np. elastyczne godziny pracy, przerwy na kawę, czas skupienia, itp.)

Obowiązki:

  • Opracowywanie i utrzymywanie zestawów automatycznych testów z wykorzystaniem pytest, obejmujących testy funkcjonalne, regresji i smoke tests
  • Tworzenie testów interfejsu użytkownika za pomocą Selenium
  • Monitorowanie procesu testowania dla wielu różnych projektów
  • Udział w procesie tworzenia oprogramowania - aktywne kwestionowanie problemów na etapie wymagań (szukamy osoby z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi, zdolnej do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zwłaszcza na wczesnym etapie tworzenia wymagań)
  • Pomoc programistom w testowaniu wydajnościowym
  • Aktywna pomoc zespołowi w poprawie jakości tworzonych produktów

Wymagania:

  • Silna znajomość języka Python i pytest
  • Znajomość Selenium
  • Znajomość XML/XSLT
  • Znajomość Git
  • Znajomość SQL (PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzia Postman
  • Znajomość Bash
  • Znajomość Docker
  • Doświadczenie w debugowaniu za pomocą browser development tools
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (język angielski)
  • Dobre umiejętności tworzenia testów funkcjonalnych i regresyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu frameworków testowych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i procesami CI/CD (Jenkins)
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość języka JavaScript
  • Znajomość AWS (lub innej cloud)
  • Znajomość Gatling