Wakat w Poland: QA Automation Engineer Wynagrodzenie

Rozwijamy mobilne gry i aplikacje, które codziennie grają miliony ludzi na całym świecie. Obecnie poszukujemy doświadczonego Inżyniera QA, który dołączy do naszego zespołu BI, odpowiedzialnego za obsługę dużych skalowanych potoków danych, integrację dziesiątek źródeł danych oraz zbieranie rosnącej listy punktów danych dotyczących interakcji użytkowników z naszymi grami. Wykorzystując te obszerne dane, przewidujemy wartość użytkownika i tworzymy raporty analityczne dla innych zespołów, aby pomóc im podejmować decyzje oparte na danych.

Obowiązki: Automatyczne i manualne testowanie wewnętrznego systemu analiz: sprawdzanie jakości danych, rutynowe automatyzacje, integracje interfejsu API, akceptacja interfejsu użytkownika internetowego, krzyżowe porównywanie danych między raportami.

Wymagania:

  • Głębokie zrozumienie procesu rozwoju i testowania oprogramowania;
  • Wszechstronne doświadczenie w automatyzacji QA;
  • Silna znajomość SQL;
  • Doświadczenie z Pythonem;
  • Zrozumienie metod statystycznych, wykrywanie anomalii w danych;
  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego;
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.

Byłoby plusem:

  • Dogłębna znajomość Pythona lub innego języka skryptowego;
  • Doświadczenie w podejściach do kontroli jakości danych.

Korzyści: Oprócz ciekawych zadań, wsparcia doświadczonych kolegów oraz możliwości realizacji własnych pomysłów, oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie z premiami za wyniki;
  • Nowoczesne biuro i wyposażenie (praca zdalna w okresie COVID-19);
  • Przekąski i napoje;
  • Udział w kluczowych wydarzeniach branżowych;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Zwrot kosztów związanych ze sportem;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pakiet relokacyjny w razie potrzeby;
  • Szybkie tempo pracy i przyjazne środowisko.