Praca DevOps

Jesteśmy agencją rekrutacyjną Znojdziem.com, prowadzącą profesjonalne monitorowanie rynku pracy, aby pomóc firmom znaleźć godnych pracowników do postawionych zadań. Potrafimy zrozumieć ludzi, rozpoznać ich mocne i słabe strony, ocenić umiejętności i ponosić odpowiedzialność za rekomendowane kandydatów.

Niektóre zadania DevOps:

  • Utrzymywanie infrastruktury serwera płatności o wysokim poziomie bezpieczeństwa;
  • Analiza i poprawa dostępności, efektywności, pojemności, skalowalności, bezpieczeństwa i wydajności infrastruktury podstawowej;
  • Monitorowanie aplikacji produkcyjnych, w tym projektowanie i wdrażanie zautomatyzowanych metod monitorowania aplikacji produkcyjnych;
  • Rozwijanie i utrzymywanie narzędzi operacyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie awarii w systemach produkcyjnych;
  • Świadczenie wsparcia poza godzinami pracy w ramach rotacji dyżurów;
  • Ścisła współpraca z zespołami developerskimi w celu dostosowania obecnego procesu budowania do ich potrzeb.

Wymagania dla inżyniera DevOps:

  • Stopień licencjata z informatyki lub pokrewnych dziedzin technicznych;
  • Minimum trzy lata doświadczenia zawodowego w administracji systemami;
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach produkcyjnych 24x7 z odpowiedzialnością za ustalanie technik monitorowania, alarmowania i planowania pojemności;
  • Dobra znajomość metodologii sieciowych i zasad bezpieczeństwa;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku opartym na procesach (Kanban/Scrum).

Doświadczenie w niektórych lub wszystkich z następujących technologii:

  • Linux (Red Hat/CentOS);
  • Skrypty Bash/Python;
  • Publiczna chmura (AWS);
  • Oprogramowanie konteneryzacyjne (Docker);
  • Terraform lub Infrastructure as Code (IaC);
  • Technologie równoważenia obciążenia, takie jak (Nginx/HAproxy);
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych, w tym zapór ogniowych i przełączników;
  • Wirtualizacja (najlepiej VMware);
  • Narzędzia do rejestrowania, takie jak Loki/Grafana;
  • Administracja oprogramowaniem pośredniczącym (Jboss/HornetQ/MQ);
  • Narzędzia do zarządzania konfiguracją (np. Puppet);
  • Systemy zarządzania bazami danych relacyjnych, takie jak Oracle/PostgreSQL, oraz bazy danych NoSQL;
  • Doskonałe umiejętności analityczne i kreatywne rozwiązywanie problemów;
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej, pisemnej, interpersonalnej i prezentacyjne.

Dzięki profesjonalnej i branżowej wiedzy naszej firmy rekrutacyjnej, nie tylko poszukujesz, wybierasz i przyciągasz personel, ale także audytujesz skuteczność działu HR i doskonalisz system rekrutacji.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Nasza firma ma udokumentowane osiągnięcia w skutecznym umieszczaniu doświadczonych specjalistów DevOps w różnorodnych firmach i projektach. Nawiązaliśmy silne partnerstwa, a nasi klienci są bardzo zadowoleni z jakości specjalistów DevOps, których pozyskujemy.

Nasza agencja rekrutacyjna stosuje różne strategie, takie jak wykorzystywanie portali z ogłoszeniami o pracę, sieci zawodowych i społeczności online. Ponadto, prowadzimy kampanie w mediach społecznościowych i dokładne wyszukiwania na platformach takich jak GitHub i Stack Overflow. Wykorzystujemy również polecenia pracowników i prowadzimy personalizowane kampanie mailowe, aby bezpośrednio dotrzeć do potencjalnych kandydatów.

Referencje od poprzednich klientów, którzy zatrudnili inżynierów DevOps za pośrednictwem naszej agencji i ich zadowolenie z kandydatów i procesu rekrutacyjnego można uzyskać na życzenie lub znaleźć na naszej stronie internetowej.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.