Wakat w Poland: Senior devops Wynagrodzenie EUR5300/Miesiąc

Projekt skupia się na pomaganiu poszukującym pracy w łatwym i dokładnym udostępnianiu swojego doświadczenia przyszłym pracodawcom w ciągu kilku minut. Praca odbywa się wyłącznie z usługami SaaS i dostawcami chmury, bez rozwiązań lokalnych. Istnieje możliwość tworzenia infrastruktury od podstaw przy użyciu standardowych narzędzi, a także proponowania własnych rozwiązań i tworzenia koncepcji wraz z nowymi narzędziami.

Stack technologiczny: Java, GCP, Kubernetes, Terraform, Helm, Jenkins, Linux, Docker, Gitlab CI.

Zespół: Programiści, QAA, BA, 2 specjalistów ds. DevOps + Kierownik DevOps.

Obowiązki:

  • Pomoc w tworzeniu Proof of Concept.
  • Tworzenie dokumentacji porównującej różne rozwiązania.
  • Migracja istniejących aplikacji na środowisko Kubernetes.
  • Ścisła współpraca w zespole DevOps przy zadaniach migracyjnych;
  • Udział w podejmowaniu decyzji i kierowaniu (uczestnictwo w tworzeniu Proof of Concept);
  • Konfiguracja narzędzi zabezpieczeń i monitoringu na poziomie infrastruktury;
  • Automatyzacja operacji, dostarczania, instalacji i monitorowania wszystkich komponentów;
  • Utrzymywanie bieżącego procesu wdrożeń i wspieranie działalności firmy dla wszystkich aplikacji i klientów.

Wymagania:

  • Specjalista na poziomie kierowniczym z co najmniej 5-letnim doświadczeniem.
  • Doświadczenie zarówno z private cloud, jak i public clous. AWS/Azure, mile widziane Google Cloud.
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes, Dockerem, Jenkins, bash.

Opcjonalnie:

  • Umiejętność programowania w języku Java;
  • Język angielski: średnio zaawansowany;
  • Język rosyjski: wyższy poziom niż średnio zaawansowany.