Wakat w Poland: Senior DevOps Wynagrodzenie USD5000 - USD10000/Miesiąc

Poszukujemy wykwalifikowanego inżyniera DevOps, który zapewni silne umiejętności techniczne, zwiększy efektywność operacyjną, zaprojektuje i wdroży skalowalne systemy, aby zapewnić płynne działanie naszej pracy oraz wesprzeć znaczny wzrost działalności. Dołączysz do innowacyjnego, wysokowydajnego działu R&D i będziesz pracować z najnowocześniejszymi technologiami w dynamicznym i elastycznym środowisku.

Jest to niesamowita okazja, aby zanurzyć się w fascynującym świecie cyberbezpieczeństwa i tworzyć nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa kodu źródłowego, stosując najlepsze praktyki ochrony i kontroli łańcucha dostaw oprogramowania. Będziesz pracować obok dynamicznego zespołu ekspertów, którzy dążą do osiągnięcia wpływu, oraz mieć dostęp do doskonałej sieci legendarnych postaci z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów na rozwiązanie trudnych problemów technicznych związanych z rozproszonymi systemami o dużych skalach i bezpieczeństwem;
  • Proponowanie nowatorskich podejść do problemów i motywowanie zespołu do myślenia nieszablonowego;
  • Udział we wszystkich etapach cyklu życia usług, począwszy od koncepcji i projektowania, poprzez deployment, operację i refinement;
  • Zapewnianie zrównoważonego skalowania systemów poprzez automatyzację oraz wprowadzanie zmian, które poprawiają niezawodność i prędkość;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa kluczowych systemów za pomocą najlepszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa chmury;
  • Współpraca z zespołami R&D w celu zaplanowania procesu CI/CD w celu dostarczania przewidywalnych kompilacji o mierzalnej jakości, charakteryzowania i optymalizowania ogólnej wydajności systemu;
  • Ważna rola w projektowaniu infrastruktury wielochmurowej i lokalnej.

Wymagania:

  • 4+ lata doświadczenia w pracy jako inżynier DevOps;
  • Praktyczne doświadczenie w wdrażaniu, uruchamianiu i obsłudze skomplikowanych large-scale aplikacji internetowych o wysokiej dostępności na Amazon Web Services/Google Cloud Platform lub podobnych;
  • Zrozumienie roli ireliability nżynierii.
  • Praktyczne doświadczenie w monitoring i observability tools, takich jak Grafana i Prometheus;
  • Głębokie zrozumienie skalowalnych rozproszonych systemów i wzorców architektury mikroserwisów;
  • Głębokie zrozumienie wewnętrznej struktury systemu operacyjnego Linux oraz umiejętność rozwiązywania problemów z nim związanych;
  • Praktyczne doświadczenie w konteneryzacji i zarządzaniu kontenerami;
  • Dobre zrozumienie technologii i koncepcji związanych z bezpieczeństwem;
  • Doświadczenie w jednym lub więcej z następujących języków: Python, Go;
  • Praktyczne doświadczenie w IaC tooling, takich jak Terraform;
  • Dobre zrozumienie i doświadczenie w obszarze baz danych.