Wakat w : Kierownik Sprzedaży Wynagrodzenie

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Sprzedaży.

Ta osoba będzie odpowiedzialna za generowanie leadów, pozyskiwanie nowych klientów oraz osiąganie celów sprzedażowych. Obowiązki będą obejmować pozyskiwanie i angażowanie nowych klientów, identyfikowanie ich potrzeb, prezentowanie naszych usług oraz udział w negocjacjach umownych. Udany kandydat będzie posiadać głębokie zrozumienie procesu sprzedaży i wykształci silną wiedzę na temat naszych usług i rozwiązań.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży ze szczególnym naciskiem na profesjonalne usługi IT / sprzedaż konsultacyjną,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług SaaS, w tym chmur (Google, AWS, Azure), bezpieczeństwa, infrastruktury IT (hosting, chmura),
  • Solidne zrozumienie cyklu dostarczania technologii i usług profesjonalnych.

Obowiązki:

  • Generowanie i wstępna kwalifikacja leadów, zawieranie nowych umów w rynku EU/ US/ UK,
  • Identyfikacja kluczowych osób decyzyjnych w potencjalnych organizacjach w celu uzyskania terminowych spotkań twarzą w twarz, które obejmują kluczowych decydentów,
  • Pozostawanie na bieżąco z wyzwaniami biznesowymi i technologicznymi potencjalnych klientów i być przygotowanym do rekomendowania odpowiednich usług profesjonalnych oraz ofert produktowych,
  • Skuteczna komunikacja propozycji wartości poprzez oferty i prezentacje,
  • Dzielenie się informacjami z kierownictwem dotyczącymi problemów biznesowych i informacji branżowych, które mogą pomóc w opracowywaniu planów działań specyficznych dla rynku oraz strategii sprzedażowych,
  • Wkład w potok sprzedaży poprzez dostarczanie szczegółowych informacji dotyczących liczby potencjalnych i wykwalifikowanych prospektów/okazji, wraz z ich statusem i kolejnymi krokami.

Co oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie oparte na ustalonych celach,
  • Różnorodność interesujących projektów,
  • Ducha zespołu w międzynarodowym zespole,
  • Dofinansowane szkolenia i możliwości awansu zawodowego (takie jak szkolenia techniczne, warsztaty umiejętności miękkich, prezentacje techniczne i certyfikacje),
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym dzięki elastycznym godzinom pracy (obejmuje regulacje dotyczące pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy oparte na zaufaniu).