Wakat w Poland: Senior QA Wynagrodzenie PLN20000/Miesiąc

Jesteśmy liderem rynku w branży rozrywki mobilnej oraz technologii, posiadającym portfolio wielu tytułów gier.

Poszukujemy zmotywowanego Inżyniera QA.

Obowiązki:

  • Funkcjonalne i niefunkcjonalne testowanie aplikacji mobilnych i internetowych
  • Analiza i testowanie wymagań projektowych/produktowych, praca z dokumentacją projektową
  • Ocena zadań testowych i ich priorytetów
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji testowej (planów testowych, przypadków testowych, list kontrolnych itp.)
  • Identyfikacja/priorytetyzacja błędów i raportowanie ich w systemie śledzenia błędów, przeprowadzanie RCA
  • Śledzenie i doskonalenie strategii testowania oraz procesów QA
  • Raportowanie jakości produktu, dostarczanie informacji o stanie testowania

Wymagania:

  • Minimum 4 lata praktycznego doświadczenia na stanowisku QA
  • Minimum 1 rok praktycznego doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych na platformach iOS i Android
  • Zrozumienie architektury klient-serwer
  • Doświadczenie z narzędziami Fiddler lub Charles
  • Zrozumienie procesów automatyzacji testów i CI/CD
  • Znajomość metodyki Agile
  • Średnia znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz praca zespołowa

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość narzędzia TestRail lub podobnych
  • Znajomość narzędzia Jira lub podobnych
  • Doświadczenie z usługami internetowymi (Postman, Swagger)
  • Doświadczenie z narzędziami Chrome Dev Tools / Firebug
  • Myślenie "out of the box", niezależność i innowacyjność
  • Umiejętność pracy bez nadzoru i samodzielne podejmowanie odpowiedzialności za zadania
  • Doświadczenie w branży gier

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie uzależnione od wyników oraz elastyczne godziny pracy
  • Pakiet socjalny, w tym rekompensatę za członkostwo w siłowni oraz ubezpieczenie medyczne
  • Płatny urlop i zwolnienia chorobowe
  • Programy szkoleniowe, certyfikacje, konferencje, w tym międzynarodowe wydarzenia
  • Program poleceń
  • Firmowe uroczystości, budowanie zespołu i aktywności rekreacyjne
  • Dwa posiłki dziennie, napoje, godziny rekreacyjne
  • Biblioteka techniczna z możliwością zamówienia książek
  • Coaching i oceny wspierające rozwój kariery
  • Praca w jednej z czołowych firm branży gier społecznościowych na świecie.