Wakat w Poland: QA Tech lead Wynagrodzenie

Poszukujemy doświadczonego Lidera Zespołu QA, który dołączy do naszej dynamicznie rozwijającej się platformy do streamingu na żywo. Nasza platforma umożliwia milionom użytkowników z całego świata prezentowanie swoich talentów oraz angażowanie się w interakcje z fanami w czasie rzeczywistym. Z kulturą opartą na wzroście, innowacjach i pasji do sukcesu, szukamy gracza zespołowego, który odnajduje się w żywej i wymagającej atmosferze. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania, przesuwanie granic i podnoszenie jakości na nowy poziom, ta rola jest dla Ciebie!

Obowiązki

Zarządzanie Zespołem:

  • Prowadzenie i mentoring zespołu QA, tworzenie środowiska sprzyjającego współpracy i efektywnej pracy.
  • Ustalanie jasnych celów i ich komunikacja, zapewniając zgodność z celami organizacyjnymi.
  • Przeprowadzanie ocen wyników, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej oraz wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Wspieranie pracy zespołowej i efektywnej komunikacji w zespole.

Procesy Zapewnienia Jakości:

  • Wdrażanie i nadzorowanie metodologii QA oraz najlepszych praktyk, aby zapewnić dokładne i efektywne testowanie.
  • Tworzenie i utrzymywanie szczegółowych planów testów, przypadków testowych oraz skryptów do testowania funkcjonalności i innych aspektów systemu.
  • Ustalanie wskaźników jakości oraz mechanizmów raportowania do pomiaru efektywności zespołu.
  • Ciągłe identyfikowanie obszarów do ulepszenia procesów i wprowadzanie innowacji.

Planowanie i Wykonywanie Testów:

  • Współpraca z kierownikami projektów oraz deweloperami w celu zrozumienia zakresu projektów i wymagań.
  • Planowanie i priorytetyzacja działań testowych w celu zapewnienia odpowiedniego pokrycia testowego.
  • Przeprowadzanie testów oraz koordynacja działań zespołu w celu zapewnienia terminowego testowania.
  • Analiza wyników testów, identyfikowanie defektów oraz bliska współpraca z zespołami deweloperskimi w celu ich rozwiązywania.

Automatyzacja Testów:

  • Ocena i wdrażanie narzędzi, frameworków oraz strategii do automatyzacji testów.
  • Identyfikowanie możliwości poprawy efektywności dzięki automatyzacji.
  • Współpraca przy tworzeniu i utrzymywaniu zautomatyzowanych skryptów testowych oraz monitorowanie wyników testów w celu szybkiego rozwiązywania problemów.

Komunikacja z Interesariuszami:

  • Współpraca z zespołami międzydziałowymi (rozwój, zarządzanie produktem, wsparcie klienta) w celu spełnienia oczekiwań jakościowych.
  • Jasne i regularne komunikowanie postępów, ryzyk i problemów do interesariuszy i kierownictwa.
  • Udział w spotkaniach projektowych oraz dostarczanie wglądów i aktualizacji dotyczących QA.

Wymagania

  • Pozytywne, proaktywne podejście oraz silne umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy zespołowej przy jednoczesnym poszanowaniu autorytetu.
  • Kreatywność, analityczność oraz odpowiedzialność z metodycznym podejściem.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołami QA, znajomość metodologii testowania.
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji testów.
  • Doświadczenie w pracy z Docker, Kubernetes, Gradle oraz narzędziami do testowania API.
  • Zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie oraz efektywnej komunikacji z interesariuszami.
  • Dyplom licencjata z informatyki, inżynierii lub pokrewnych dziedzin. Tytuł magistra będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie.

Preferowane Kwalifikacje:

  • Certyfikaty takie jak ISTQB lub Six Sigma.

Co Oferujemy:

  • Akcje firmy (jesteśmy firmą z Doliny Krzemowej)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i 75% pokrycia dla bliskich
  • Bezpłatne posiłki (obiad i kolacja)
  • Parking i karta multisport
  • Przyjazna i wesoła atmosfera w biurze, z energicznym zespołem