Wakat w Georgia: Manual QA engineer Wynagrodzenie

Poszukujemy QA do naszego zespołu w Gruzji

Obowiązki:

  • Testowanie funkcjonalne i niefunkcjonalne aplikacji mobilnych i webowych
  • Analiza i testowanie wymagań projektowych/produktowych, praca z dokumentacją projektową
  • Projektowanie i wdrażanie strategii testowania
  • Ocena zadań testowych i ich priorytetyzacja
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej (plany testów, przypadki testowe, listy kontrolne itp.)
  • Identyfikowanie/prioritetyzowanie błędów i zgłaszanie ich do systemu śledzenia błędów, przeprowadzanie RCA
  • Śledzenie i ulepszanie strategii testowania i procesów QA
  • Raportowanie jakości produktu, dostarczanie statusu testów

Wymagania:

  • 5+ lat praktycznego doświadczenia na stanowisku QA
  • 1+ rok praktycznego doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych na platformach iOS i Android
  • Zrozumienie architektury klient-serwer
  • Doświadczenie w pracy z Fiddler lub Charles
  • Zrozumienie procesów automatyzacji testów i CI/CD
  • Wiedza na temat procesu Agile
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej

Dodatkowe umiejętności:

  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość TestRail lub podobnych narzędzi
  • Znajomość Jira lub podobnych narzędzi
  • Doświadczenie w pracy z Web Services (Postman, Swagger)
  • Doświadczenie z narzędziami Chrome Dev / Firebug
  • Doświadczenie w testowaniu wydajności / lokalizacji / bezpieczeństwa
  • Kreatywne myślenie, samodzielność i innowacyjność
  • Zdolność do pracy bez nadzoru i przejmowania odpowiedzialności za zadania
  • Doświadczenie w branży gier