Wakat w Poland: Senior Java Developer Wynagrodzenie

O nas:

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych usług z zakresu rozwoju oprogramowania, rozwiązań AI i chmurowych, bezpieczeństwa informacji, ochrony danych, zgodności z przepisami oraz zarządzania projektami. Nasz zespół współpracuje z międzynarodowymi klientami, dostarczając najwyższej klasy rozwiązania w różnych branżach.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Backend Software Engineer z doświadczeniem w Java i Spring Boot, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji back-endowych i jesteś gotów pracować nad zaawansowanymi projektami międzynarodowymi, czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji back-endowych przy użyciu Java i Spring Boot.
  • Tworzenie wydajnych aplikacji z dostępem do baz danych takich jak PostgreSQL, Elasticsearch oraz MongoDB(SQL i noSQL).
  • Tworzenie i konsumowanie usług sieciowych, korzystając z RESTful APIs, gRPC itp.
  • Pisanie testów jednostkowych (JUnit) oraz automatyzacja testów API.
  • Zastosowanie zaawansowanych struktur danych, algorytmów oraz wzorców projektowych w rozwoju aplikacji.
  • Praca z chmurą (AWS/GCP/Azure) oraz konteneryzacją z użyciem Kubernetes.

Kwalifikacje:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Backend Engineer, specjalizujący się w Java i Spring Boot.
  • Doskonała znajomość tworzenia aplikacji wydajnych z dostępem do baz danych takich jak PostgreSQL, Elasticsearch i MongoDB (SQL i noSQL).
  • Biegłość w rozwijaniu i konsumowaniu usług sieciowych przy użyciu RESTful APIs i gRPC.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych oraz automatyzacji testów API.
  • Bardzo dobra znajomość struktur danych, algorytmów i wzorców projektowych.
  • Dobre zrozumienie środowisk chmurowych, takich jak AWS, GCP lub Azure, z podstawową znajomością Kubernetes.