Wakat w : Architekt Java (Full-stack) Wynagrodzenie USD8500/Miesiąc

Opis projektu:

Całkowicie zintegrowana platforma do zarządzania cyklem życia treści, umożliwiająca planowanie, tworzenie, edycję, przegląd, zatwierdzanie, dystrybucję, analizę i ponowne wykorzystywanie już utworzonych i zatwierdzonych treści związanych z lekami, zarówno komercyjnych, jak i niekomercyjnych, w różnych jednostkach operacyjnych, takich jak menedżerowie marek, zewnętrzne agencje kreatywne, eksperci medyczni, a także członkowie działów zgodności prawnej i regulacyjnej. Głównym celem tego systemu jest zapewnienie klientom jednego rozwiązania, które przyspieszy i zoptymalizuje cały cykl życia treści, jednocześnie spełniając wszystkie lokalne przepisy legislacyjne dotyczące komercyjnych treści związanych z lekami.

Obowiązki stanowiska:

  • Zapoznanie się ze wszystkimi wymaganiami biznesowymi i funkcjonalnymi dotyczącymi produktu, nad którym zespół będzie pracować
  • Aktywne udzielanie wyjaśnień, gdy jest to konieczne, w celu opracowania rozwiązania technicznego
  • Projektowanie rozwiązania technicznego zgodnie z wymaganiami i prezentacja go w formie dokumentacji technicznej, POC itp.
  • Pełnienie roli lidera w dostarczaniu i promowaniu rozwiązań technicznych
  • Właściwe zrozumienie technicznych aspektów rozwoju usług i funkcjonalności
  • Przygotowanie wszystkich niezbędnych informacji dla liderów i programistów w zakresie zadań technicznych
  • Przestrzeganie modeli i standardów dokumentacji klienta
  • Terminowe dostarczanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji (HLD, LLD, modele, diagramy itp.)
  • Weryfikacja rozwiązań klienta, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej, wskazywanie zalet i wad
  • Weryfikacja wykonanej pracy przez zespół
  • Wdrażanie i wsparcie procesów rozwoju
  • Programowanie (głównie BackEnd w języku Java) i przegląd kodu

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako programista FullStack •
  • Znajomość Java Spring Boot •
  • Dobra podstawowa wiedza z zakresu algorytmów, wzorców projektowych i struktur danych •
  • Doświadczenie w testowaniu Unit/integracyjnym •
  • Doświadczenie w React •
  • Silne zrozumienie koncepcji relacyjnych baz danych i SQL •
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu baz danych •
  • Umiejętność pracy w warunkach złożonych z różnymi klientami •
  • Biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu średnio zaawansowanym lub wyższym

Lokalizacja: Czarnogóra, Gruzja, Armenia, Turcja