Wakat w Germany: Kierownik działu elektroenergetyki Wynagrodzenie EUR7300 - EUR12500/Miesiąc

ZADANIA:

  • Kierowanie zespołem inżynierów projektantów, którzy dostarczają rozwiązania w sektorze energetycznym
  • Odpowiedzialność za kompleksowe wdrażanie projektów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które spełniają wymagania klientów
  • Zapewnienie odpowiednich i niezbędnych zasobów, aby zespoły mogły efektywnie wdrożyć projekt i spełnić wymagania klientów
  • Tworzenie i wdrażanie planów, w tym minimalizowanie potencjalnych problemów i ryzyk
  • Współpraca z działem Łańcucha Dostaw w celu zapewnienia jakościowych i terminowych dostaw usług i wyposażenia niezbędnego do projektu
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych i doskonalących
  • Przygotowywanie planów finansowych i szacunków budżetowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektrycznością / elektroenergetyką)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu układów pierwotnych i wdrażaniu projektów podstacji wysokiego napięcia
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go do osiągania celów
  • Posiadanie kwalifikacji elektrycznych do nieograniczonego projektowania (lub budowy)
  • Uprawnienia SEP Dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project
  • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Obszerny pakiet świadczeń, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prezenty świąteczne, itp.
  • System premiowy
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (hybrydowej)
  • Możliwość realizacji interesujących projektów dla dynamicznie rozwijającej się firmy w branży