Wakat w Germany: Inżynier przemysłowy Wynagrodzenie EUR1600 - EUR2100/Miesiąc

Poszukujemy Inżyniera Przemysłowego do wzmocnienia naszego zespołu.

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych i pracy, w tym opracowywanie i wdrażanie odpowiednich działań optymalizacyjnych podczas uruchamiania nowych procesów i w trakcie bieżącej produkcji -
  • Wspieranie produkcji w celu ciągłego doskonalenia (np. towarzyszenie procesom rozwiązywania problemów, standaryzacja miejsc pracy) -
  • Wsparcie projektów rozwojowych z perspektywy inżynierii przemysłowej (od projektowania do produkcji) -
  • Zakup niezbędnych urządzeń produkcyjnych -
  • Implementacja danych głównych wymaganych w SAP w obszarze przygotowania pracy -
  • Realizacja projektów w obszarach zarządzania lean i CIP

TWÓJ PROFIL:

  • Ukończone techniczne szkolenie jako inżynier lub technik -
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w branży motoryzacyjnej -
  • Wysoka chęć do nauki i rozwoju -
  • Wysoki stopień samodzielności, zaangażowania i niezawodności, a także umiejętność pracy zespołowej i silne umiejętności komunikacyjne -
  • Znajomość i doświadczenie w obszarze lean manufacturing, CIP, TPS -
  • Dobra znajomość MS Excel; znajomość Asany i SAP jest dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie zgodne z naszą umową zbiorową, w tym 30 dni urlopu -
  • Nowy zakład produkcyjny z najnowocześniejszymi miejscami pracy -
  • Długoterminową pracę w jednej z najnowocześniejszych fabryk rowerów w Europie w Ecoparku w Emstek -
  • Profesjonalny i bardzo zmotywowany zespół, najlepsze warunki do rozwoju potencjału w doskonałym środowisku pracy -
  • Ścisła współpraca od rozwoju roweru do gotowego produktu -
  • Będziesz miał możliwość aktywnego i samodzielnego kształtowania naszego dalszego rozwoju -
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, dlatego oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w programie Hansefit -
  • Znajdziemy odpowiedni produkt na Twój fundusz emerytalny, który będziemy dofinansowywać co miesiąc -
  • Inne świetne korzyści, takie jak leasing rowerów służbowych, testowe rowery, wystarczające miejsca parkingowe i nowoczesna stołówka firmowa -
  • Nie zostawimy Cię samego - szybko i łatwo przeszkolimy Cię u nas.