Wakat w UK: Architekt Wynagrodzenie PLN2850 - PLN3750/Miesiąc

Pełny opis stanowiska

Z dumą ogłaszamy fantastyczną nową możliwość kariery dla długoterminowego partnera z siedzibą w Harrogate. Poszukujemy architektów o wysokiej motywacji i szerokiej wiedzy w zakresie szczegółów. Do roli mogą aplikować zarejestrowani architekci RIBA / ARB na wszystkich poziomach. Stanowisko to jest otwarte dla architektów z dyplomem Part III, którzy chcą uzyskać większą kontrolę nad projektowaniem i narażeniem na różne rodzaje projektów, oraz którzy są zainteresowani zdobyciem większego poziomu odpowiedzialności i kierownictwa. Obowiązki będą polegać na prowadzeniu projektów pod względem projektowania i estetyki, z pełną kontrolą nad tymi elementami. Oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet świadczeń i wiele innych korzyści dla odpowiedniej osoby. To firma o wysokiej reputacji i dynamicznym rozwoju, działająca w sektorach komercyjnym, mieszkaniowym i przemysłowym. Firma ta dąży do wsparcia i inwestowania w swoich pracowników.

Na tym stanowisku będziesz miał różnorodne zadania, pracując nad wieloma projektami jednocześnie. Projekty te będą różniły się skalą. Dołączysz do niezwykle przyjaznego zespołu i będziesz podlegał doświadczonemu i przystępnemu dyrektorowi, który awansował wewnątrz firmy. Weźmiesz udział w spotkaniach z klientami i współpracować z wykonawcami, udzielając wsparcia technicznego w razie potrzeby.

Dlaczego warto wybrać tę możliwość kariery:

  • Początkowe wynagrodzenie w wysokości 34 000 - 45 000 funtów w zależności od doświadczenia
  • Opcje pracy zdalnej
  • Szybka możliwość awansu zawodowego
  • Doskonałe wsparcie systemowe
  • Premie oparte na osiągnięciach firmy i indywidualnych wynikach
  • Dodatkowe dni wolne na cele społeczne

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji przetargowej i budowlanej z solidnym zrozumieniem przepisów budowlanych w Wielkiej Brytanii.
  • Udział w spotkaniach na placu budowy i współpraca z wykonawcami
  • Raportowanie starszym partnerom w ramach każdego konkretnego projektu
  • Praca w zespole nad średnimi i większymi projektami, idealnie obejmująca zarządzanie projektem
  • Doskonała wiedza techniczna, zarówno w tradycyjnych technikach budowlanych, jak i nowoczesnych metodach budowlanych
  • W idealnym przypadku, powinieneś mieć doświadczenie w pracy z programem Autodesk Revit na wysokim poziomie

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie + uprawnienia do pracy/prowadzenia pojazdu w Wielkiej Brytanii
  • Pełne wykształcenie RIBA i rejestracja ARB z doświadczeniem w praktyce w Wielkiej Brytanii
  • Całkowite zrozumienie kwestii technicznych związanych z różnymi projektami
  • Doskonałe oko do detali
  • Umiejętność prezentowania prac w sposób wizualnie atrakcyjny