Wakat w Poland: Programista C#/ .Net Wynagrodzenie PLN20000 - PLN27000/Miesiąc

Firma produktowa

Poszukujemy Inżyniera C# do wiodącej firmy zajmującej się grami mobilnymi i platformą monetyzacji, która ma ponad 35 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie w portfolio tytułów gier, aby pracować nad rozwiązaniami wieloplatformowymi.

Zadania:

  • Development nowych cross-platform infrastructure client bibliotek dla wewnętrznych studiów gier;
  • Utrzymanie i wsparcie istniejących bibliotek i produktów;
  • Badanie i naprawa dziwnych, rzadkich awarii i zamrożeń aplikacji;
  • Przeglądanie kodu kolegów;
  • Pokrywanie swojego kodu Unit testami;
  • Znajdowanie słabych punktów w projekcie aplikacji i wprowadzanie ulepszeń, aby inni programiści popełniali mniej błędów podczas developmenta;
  • Słuchanie sugestii zespołu dotyczących poprawy różnych aspektów rozwoju funkcji i znajdowanie i wdrażanie własnych rozwiązań.

Będziesz korzystać z języka C# jako głównego języka programowania do tworzenia nowych bibliotek i wspierania istniejących bibliotek używanych w grach opartych na Xamarin i Unity.

Wymagania:

  • Rozumiesz i potrafisz stosować zasady architektury oprogramowania (zasady programowania obiektowego, SOLID, KISS, DRY, IoC/DI, wzorce projektowe);
  • Masz doświadczenie w .NET i C#;
  • Posiadasz solidną wiedzę z zakresu programowania asynchronicznego;
  • Posiadasz wiedzę na temat struktur danych i algorytmów;
  • Masz doświadczenie w łączeniu aplikacji z wieloma interfejsami API (http/https, gniazdka);
  • Posiadasz doświadczenie w Test Driven Development (TDD) w kontekście Unit testowania (xUnit, NUnit, Moq, Automock);
  • Interesuje Cię poprawa produktu, nad którym pracujesz;
  • Potrafisz przekazywać swoje pomysły innym członkom zespołu i akceptować konstruktywną krytykę.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych Xamarin lub wiedza na temat specyfiki platformy iOS lub Android;
  • Doświadczenie w rozwoju UWP;
  • Doświadczenie w rozwoju w Unity.