Wakat w Poland: C#/ .Net Wynagrodzenie PLN20000/Miesiąc

Firma usługowa

Przyszły kandydat dołączy do wysoko zwinnej zespołu technicznego projektującego, rozwijającego i obsługującego nową wysokowydajną chmurę narzędzi analitycznych i cenowych, które napędzają sprzedaż pierwotną, strukturyzację, tworzenie rynku wtórnego i realizację instrumentów pochodnych akcji w celu umożliwienia efektywnej skalowalności działalności związanej z produktami strukturyzowanymi w Szwajcarii (Zurych), Wielkiej Brytanii (Londyn) i Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork).

Kluczowe obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój highly distributed high-performance computational systemów, charakteryzujących się wysoką dostępnością, skalowalnością i niezawodnością;
  • Przejmowanie odpowiedzialności technicznej i prowadzenie wsparcia oraz rozwoju kluczowego dla biznesu platformy cenowej;
  • Współpraca z interesariuszami ze strony biznesowej i IT w celu uzgodnienia wymagań, priorytetów i harmonogramów dostaw;
  • Implementacja rozszerzeń systemów i aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi i/lub IT;
  • Dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania przy wykorzystaniu najlepszych metodologii i praktyk kodowania;
  • Wykonywanie analizy danych i implementacja przepływu biznesowego;
  • Dzielenie się wiedzą w zespole;
  • Praca w trybie samodzielnym oraz jako część zespołu.

Będziesz pracować z:

  • Najnowszymi ramkami C#/.NET;
  • Implementacja high-performance systemu cenowego przy użyciu private cloud;
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia i nadzoru nad skalowalnością dla high-loaded aplikacji;
  • Praca z nowoczesnymi technologiami, takimi jak ReactJS i .NET Core;
  • Wykorzystanie najlepszych praktyk programistycznych, które odpowiadają potrzebom projektu, w tym TDD, Continuous Integration i Continuous Delivery;
  • Dostarczanie funkcjonalności w częstych wersjach;
  • Praca nad projektem o wysokim stosunku "nowe funkcje/zadania wsparcia".

Umiejętności:

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • Skupienie na projektowaniu i rozwijaniu highly distributed high-performance computational systemów, charakteryzujących się niskim opóźnieniem, wysoką dostępnością, skalowalnością i niezawodnością;
  • Umiejętności techniczne: C#, .NET, HTTP, gniazdka, MS SQL;
  • Koncepcje: object-oriented projektowanie i programowanie, design patterns, multithreading, asynchronous, web services;
  • Środowiska: Windows;
  • Operacje: monitoring tools, metrics gathering, dashboards, log tools, log analysis;
  • Automatyzacja testów, ciągła integracja, ciągłe wdrażanie/dostarczanie;
  • Osobiste: proaktywna komunikacja, praktyczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność współpracy zarówno z interesariuszami ze strony biznesowej, jak i ze strony IT.

Mile widziane:

  • Nowoczesny Web GUI stack technologiczny, w tym HTML5, JavaScript, ReactJS;
  • Cloud-based, SOA, microservice oriented systemy i architektury DevOps;
  • Linux (podstawy), kontenery;
  • Bazy danych: HBase, InfluxDb;
  • .NET Standard/Core;
  • Znajomość Metrics.NET, Netty, NancyFX.