Wakat w : Programista C# Wynagrodzenie EUR7500/Miesiąc

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie technologią w projektach oraz udzielanie wsparcia technicznego i rozwiązań w celu ukończenia prac.

  • Odpowiedzialność za udzielanie wsparcia technicznego i rozwiązań;
  • Zapewnienie zgodności procesu w przypisanym module oraz udział w dyskusjach/rewizjach technicznych;
  • Przygotowanie i przesyłanie raportów statusowych w celu minimalizacji narażenia i ryzyka projektu lub zamykania eskalacji;
  • Samodzielna organizacja pracy, skupienie na terminowym dostarczaniu oprogramowania wysokiej jakości.

Dodatkowe wymagania:

W ramach roli Programisty .NET będziesz odpowiedzialny/a za udzielanie wsparcia L3, wprowadzanie usprawnień oraz tworzenie nowych aplikacji. Wymagania dla kandydatów:

  • Umiejętność projektowania, budowania i utrzymania aplikacji w środowisku agile.

Doskonałe umiejętności techniczne i interpersonalne:

  • Komunikacja i zrozumienie wymagań naszych interesariuszy;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom negocjacyjny).

Potwierdzony sukces w podobnym środowisku:

  • Dostarczanie rozwiązań oprogramowania dla wymagających właścicieli produktów, pracując w dużym i (ewentualnie) rozproszonym zespole;
  • Nowoczesne techniki tworzenia oprogramowania zorientowane na testowanie;
  • Doświadczenie w MS .NET;
  • Cykl życia tworzenia oprogramowania z naciskiem na integrację komponentów firm trzecich;
  • Zarządzanie incydentami, analiza problemów w złożonym środowisku z instalacjami zdalnymi i wielopoziomowymi.

Wymagane umiejętności:

  • MS .NET - 4+ lata;
  • Aspnet MVC;
  • Linq;
  • Unit testowanie (nunit lub MS Test);
  • Microsoft SQL Server;
  • GIT;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile - minimum 6 miesięcy;
  • Usługi REST;
  • Doświadczenie w Windows DevOps;
  • Architektura microservice i Object oriented design;
  • SOLID pronciples, projektowanie i analiza;
  • Clean code principles and Unit testy;
  • Rozwiązywanie problemów.

Mile widziane:

  • Angular;
  • Hibernate / Entity Framework;
  • Kofax KTA 7;
  • Doświadczenie w mikroserwisach; Z
  • rozumienie archiving solutions and records management;
  • Przetwarzanie i/lub przetwarzanie dokumentów;
  • Doświadczenie w obszarze technicznym KOFAX.