Wakat w : Starszy Inżynier ds. Technicznych ds. Przed-sprzedaży Wynagrodzenie

Starszy Inżynier ds. Technicznych ds. Przed-sprzedaży - (Stanowisko stałe) Lokalizacja: Praca zdalna

Podsumowanie stanowiska: Inżynier ds. Sprzedaży będzie wspierał zespół ds. Sprzedaży w Rosji w zakresie elementów technicznych działań przed-sprzedażowych, pracując w różnych branżach, aby wesprzeć szeroki portfel produktów i rozwiązań oferowanych na rynku Rosji CIS

Podstawowe obowiązki i odpowiedzialności:

  • Bezpośrednia współpraca z klientami, aby pomóc im zrozumieć aspekty techniczne naszych rozwiązań od dostawców i opracować możliwe scenariusze sprzedaży.
  • Pomaganie w przekonaniu potencjalnych klientów o wartości naszych produktów od dostawców, usług  •
  • Współpraca z działami Sprzedaży, Account Managerami oraz szerszym zespołem ds. Przed-sprzedaży w celu tworzenia strategii sprzedaży, kwalifikowania potencjalnych klientów i okazji na podstawie wstępnych wymagań •
  • Dostarczanie treści technicznych do propozycji sprzedażowych, aby sprostać celom biznesowym, technicznym i/lub finansowym klienta. •
  • Utrzymywanie i dokumentowanie swojej ekspertnej wiedzy na temat naszego portfolio w celu opracowania i prezentowania unikalnych rozwiązań oraz dostarczania wiedzy na temat nowych trendów technologicznych •
  • Wsparcie w demach/próbach produktów u klientów/partnerów, dostarczanie prezentacji technicznych •
  • Kwalifikacja przypadków wsparcia technicznego i świadczenie pewnego wsparcia technicznego lokalnie

Liczba lat doświadczenia zawodowego:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w technologiach internetowych, standardach i protokołach, w tym DNS, TCP, HTTP/HTTPS itp. •
  • Minimum 2 lata doświadczenia w technologiach bezpieczeństwa internetowego, takich jak WAF, DDoS itp. •
  • Minimum 2 lata doświadczenia w technologiach chmury i SaaS, takich jak AWS, Datadog itp.

Wymagane umiejętności:

  • Dokumentowalne doświadczenie w odpowiedniej branży (Bezpieczeństwo Internetowe, Mobile/Web/Chmura) •
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i kontaktach z klientami •
  • Chęć i zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku •
  • Wygodne wykonywanie prezentacji i mówienie do audytorium •
  • Bardzo dobra komunikacja •
  • Ojczysty język rosyjski •
  • Biegła znajomość języka angielskiego (pisemna i mówiona) •
  • Zespół, którego członkiem jesteś, ma umiejętność pracy z personelem sprzedażowym i technicznym w dynamicznym i innowacyjnym środowisku firmy. •
  • Osoba zdyscyplinowana i zmotywowana, gotowa do pracy przy minimalnym nadzorze bezpośrednim •
  • Gotowość i zdolność do podróżowania

Umiejętności preferowane:

Otwarte podejście, zdolność do nauki i pasja do technologii

Wykształcenie: Wykształcenie inżynieryjne (np. Informatyka, Inżynieria Elektryczna lub podobne)

Co oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie w oparciu o ustalone cele •
  • Różnorodność interesujących projektów •
  • Ducha zespołu w międzynarodowym zespole •
  • Dofinansowane szkolenia i możliwości awansu zawodowego (takie jak szkolenia techniczne, warsztaty umiejętności miękkich, prelekcje techniczne i certyfikacje) •
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym dzięki elastycznym godzinom pracy (obejmuje regulacje dotyczące pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy oparte na zaufaniu)