Wakat w Germany: Przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży Wynagrodzenie EUR3500 - EUR5000/Miesiąc

O naszym stanowisku

Jesteśmy wiodącą agencją konsultingową ds. marketingu aplikacji z Berlina. Oferujemy doradztwo i wsparcie praktyczne w zakresie mobilnego CRM, optymalizacji sklepu aplikacji (ASO), głębokiego linkowania, projektowania kreatywnego i marketingu wyników. Czy możesz sobie wyobrazić świat bez aplikacji? My też nie!

Jako przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży będziesz pracować nad pozyskiwaniem nowych klientów dla naszej rozwijającej się firmy. Będziesz bezpośrednio współpracować z dyrektorem generalnym, pomagając mu w działaniach sprzedażowych i wpływając w istotny sposób na sukces firmy. Dodatkowo, będziesz zajmować się podstawowymi czynnościami, takimi jak badanie firm, poszukiwanie osób kontaktowych, przygotowywanie ofert i pakietów, a także prowadzenie rozmów i korespondencji z potencjalnymi klientami. Częścią Twojej pracy będzie zdobycie dobrego zrozumienia problemów, z którymi boryka się klient, i podjęcie decyzji, czy jesteśmy odpowiednim partnerem (jako firma), aby rozwiązać te problemy. Ponadto, będziesz musiał przeprowadzić podstawową analizę tła firmy (finansowanie, wyniki finansowe itp.), aby upewnić się, czy są oni także odpowiednim partnerem z perspektywy komercyjnej.

Twoje obowiązki

  • Jako przedstawiciel ds. rozwoju biznesu / kierownik sprzedaży, promujesz nasze usługi wśród potencjalnych nowych klientów, poprzez bezpośredni kontakt, kontakty biznesowe lub inne kanały sprzedaży.
  • Podejmujesz pierwszy krok w kierunku strategicznych partnerstw z nowymi klientami! Wspólnie z zarządem tworzysz obszerne kampanie i oferty finansowe dla firm i różnych potencjalnych klientów.
  • Bezpośrednio uczestniczysz w opracowywaniu i wdrażaniu naszych strategii sprzedaży cyfrowej.
  • Współpracujesz z naszym zarządem, który ufając Tobie, daje Ci dużo swobody.
  • Słuchamy potrzeb klientów oraz naszych istniejących partnerstw, o które dbasz i pomagasz w ich rozwoju na kolejny poziom.

Wymagane umiejętności

  • Twoje indywidualne doświadczenie i umiejętności związane z danym stanowiskiem mają dla nas większe znaczenie niż jakikolwiek dyplom!
  • Na swoim stanowisku musisz mieć doświadczenie w sprzedaży B2B, na przykład jako przedstawiciel ds. rozwoju biznesu, kierownik sprzedaży lub przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży.
  • Masz wyraźne wyczucie potencjalnych klientów i wyróżniasz się swoimi rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
  • Jesteś bardzo zorganizowany i posiadasz dobry wgląd w dane rynkowe i potencjał rynkowy.
  • Aby pewnie komunikować się z potencjalnymi klientami, konieczne jest biegłe posługiwanie się językiem angielskim.

Twoje korzyści

  • Zostań mobilny w Berlinie: Pokrywamy 100% kosztów BVG Jobticket Berlin AB na transport publiczny.
  • Praca zdalna: Mamy świetne biuro w Berlinie, ale możesz również pracować w domu. To Twoja decyzja.
  • W celu pracy w domu możemy dostarczyć Ci monitor, mysz i klawiaturę.
  • Będziesz wyposażony w wysokiej klasy sprzęt IT od Apple i innych renomowanych marek.
  • Podążamy za cyfrową falą, nie tracąc naszej duchowości zespołowej.
  • Ważne dla nas są spotkania firmowe i regularne wymiany doświadczeń.
  • Urlop: 27 dni wolnych na początek, z czasem zwiększający się do 30 dni.
  • Masz dzieci? Chętnie wypłacimy Ci dodatkowe świadczenie na opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Doskonałe wyniki są nagradzane szybkim awansem zawodowym.