Wakat w : Programista Java + Hybris Wynagrodzenie USD6000/Miesiąc

Nasz klient to amerykański producent urządzeń do zasilania awaryjnego w sektorach mieszkaniowym, lekkiego przemysłu i rynku przemysłowego.

Projekt: rozwój nowego portalu B2B w najnowszym rozwiązaniu SAP Commerce; integracja z ekosystemem firmy, dostawcami płatności, dostawą, obliczaniem podatków, weryfikacją treści, tłumaczeniami, rekomendacjami, opiniami klientów, analizami i raportowaniem.

Obowiązki:

  • Tworzenie projektów komponentów i implementacja niestandardowego rozszerzenia e-commerce dla SAP Commerce (SAP Hybris);
  • Prowadzenie dyskusji zespołu na temat kluczowych kwestii;
  • Analiza i szacowanie elementów backlogu;
  • Tworzenie projektów komponentów i ich implementacja;
  • Wdrażanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Udział w działaniach Scrum, takich jak planowanie, retrospektywa, itp.;
  • Mile widziane działania mentorujące.

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Java;
  • 1+ rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla SAP Commerce (Hybris);
  • Znajomość podstaw języka Java;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, interfejsów REST API;
  • Znajomość frameworka Spring (Spring MVC, Spring Boot, Spring Data, Spring Integration);
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git;
  • Doświadczenie z narzędziami Ant/Maven/Gradle;
  • Znajomość frameworków testowych (Junit, Mockito, Spock).