Wakat w Poland: Programista Java Wynagrodzenie USD4100/Miesiąc

Poszukujemy Middle programisty Java z doświadczeniem w tworzeniu high-performing, scalable, enterprise-grade aplikacji.

Nasz klient jest wiodącym dostawcą innowacyjnych narzędzi i danych dla rolników w Wielkiej Brytanii, Afryce i Europie. Łączą oni najlepsze technologie od operatorów satelitarnych, dostawców danych pogodowych i czołowych zespołów badawczych z dziedziny rolnictwa, aby dostarczać narzędzia, które pomagają rolnikom osiągnąć większe plony. To jest możliwość udziału w innowacyjnym projekcie, który wprowadza sztuczną inteligencję do rolnictwa.

Stack technologiczny projektu: Java 8, Spring, SQL, REST, GIT; koncepcje OOP, wzorce projektowe, mikroserwisy, PostgreSQL; Docker, Kubernetes, ADO, AWS.

Obowiązki:

  • Współpraca we wszystkich fazach cyklu projektu.
  • Pisanie dobrze zaprojektowanego, testowalnego i wydajnego kodu.
  • Zapewnienie zgodności projektów z wymaganiami specyfikacji.
  • Przygotowywanie i wdrażanie oprogramowania.
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia poprzez badanie i prezentowanie alternatywnych technologii w celu przeglądu architektonicznego.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu.
  • Udokumentowane doświadczenie w Java 8, Spring Boot, Maven.
  • Analiza i projektowanie obiektowe przy użyciu powszechnie stosowanych wzorców projektowych.
  • Praktyczne doświadczenie w SQL, PostgreSQL, REST, Git.
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z mikroserwisami.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (część zespołu po stronie klienta znajduje się w Wielkiej Brytanii).

Mile widziane:

  • Docker
  • Kubernetes
  • ADO
  • AWS