Wakat w Spain: Inżynier budownictwa Wynagrodzenie EUR1900 - EUR2300/Miesiąc

Wierzymy, że infrastruktura tworzy możliwości dla wszystkich. Bez względu na to, czy poprawiamy dojazd, zapewniamy dostęp do czystej wody, czy transformujemy panoramę miast, nasza praca pomaga ludziom i społecznościom odnosić sukcesy.

Nasi klienci ufają nam, że zjednoczymy najlepsze osoby, pomysły, ekspertyzę techniczną i rozwiązania cyfrowe, aby pracować w obszarze transportu, budownictwa, wody, środowiska i nowych źródeł energii. Jesteśmy jednym zespołem globalnym - 47 000 silnych - działającym zgodnie z jednym celem: dostarczenie lepszego świata.

U nas będziesz mieć swobodę rozwoju w świecie pełnym możliwości. Pomożesz nam tworzyć kulturę równości, różnorodności i integracji - bezpieczne i pełne szacunku miejsce pracy, gdzie zapraszamy wszystkich, aby przynosili swoje pełne ja do pracy, wykorzystując swoje unikalne talenty, doświadczenie i wiedzę, aby tworzyć przełomowe rezultaty dla naszych klientów.

Będziemy cię zachęcać do rozwoju kariery wraz z nami poprzez nasze programy rozwoju technicznego i zawodowego oraz różnorodne możliwości zawodowe. Wierzymy w przywództwo na każdym szczeblu. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz w organizacji, możesz wpływać na projekty, nad którymi pracujesz, zespoły i komitety, do których dołączasz, oraz na naszą firmę.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i benefity, programy wsparcia dla twojego dobrostanu i rodziny oraz zasoby rozwojowe potrzebne do awansu zawodowego.

Dołączając do nas, będziesz się łączyć i współpracować z globalną siecią ekspertów - planistów, projektantów, inżynierów, naukowców, konsultantów oraz menedżerów programów i budowy - prowadzących zmianę w kierunku bardziej zrównoważonej i sprawiedliwej przyszłości. Dołącz do nas, zaczynajmy.

Opis stanowiska:

W ramach obszaru Infrastruktura poszukujemy obecnie inżyniera budownictwa drogowego do naszego biura w Madrycie.

Nasz zespół pracuje na różnych etapach, począwszy od studiów wykonalności, aż do szczegółowych projektów w ramach szerokiej gamy projektów, zarówno jako samodzielny zespół ds. infrastruktury drogowej, jak i jako część zespołów wielodyscyplinarnych. Nasi klienci pochodzą zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, w tym długoterminowe umowy ramowe z wieloma samorządami lokalnymi, a także zlecenia projektowania i budowy dla wielu głównych wykonawców.

Obowiązki tego stanowiska obejmują:

  • Samodzielne realizowanie projektów małych lub części większych projektów związanych z infrastrukturą drogową zgodnie z ustalonymi procedurami i praktykami
  • Samodzielne przygotowywanie obliczeń projektowych lub raportów związanych z elementami infrastruktury drogowej
  • Wykonywanie prac inżynierskich z zakresu infrastruktury drogowej zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem z niewielkim nadzorem
  • Samokontrola wykonanych prac przed przedstawieniem innym oraz uczestnictwo w przeglądach kontroli jakości dokumentacji opracowanej przez personel o równorzędnych lub mniejszych kompetencjach
  • Przygotowywanie wyników projektu, które są sprawdzane przez starszych członków zespołu
  • Udzielanie wsparcia inżynierom początkującym

Wymagania:

  • Stopień licencjata lub magistra inżynierii budownictwa drogowego
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy projektach drogowych, idealnie 3-5 lat
  • Biegła znajomość języka angielskiego (ustna i pisemna) jest niezbędna, a znajomość języka niemieckiego (ustna i pisemna) będzie wymagana
  • Poprzednie doświadczenie związane z projektami lub standardami niemieckimi będzie korzystnie rozpatrywane
  • Znajomość programu AutoCAD Civil 3D lub innego oprogramowania do projektowania geometrycznego będzie wymagana

Dodatkowe informacje: Wzrost inwestycji w infrastrukturę na całym świecie sprawia, że nasze usługi są bardzo poszukiwane, dlatego nie ma lepszego momentu na bycie częścią AECOM! Dołączając do nas, skorzystasz ze wszystkich korzyści płynących z bycia częścią globalnej, notowanej na giełdzie firmy - dostęp do technologii i myślenia na czele branży oraz transformacyjnych projektów o dużym wpływie i elastycznym czasie pracy.

AECOM oferuje szeroki zakres programów wynagrodzeń i benefitów, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych pracowników i ich rodzin. Oferujemy również wszechstronny program dobrostanu globalnego. Jesteśmy zaufaną światową firmą ds. infrastruktury i działamy razem - twój wzrost i sukces są również naszymi.

Jako pracodawca równych szans wierzymy w potencjał każdej osoby i pomożemy ci go osiągnąć.

Dołącz do nas i zaczynajmy.