Wakat w Spain: Inżynier produkcji Wynagrodzenie EUR2000 - EUR3500/Miesiąc

Jesteśmy start-upem zajmującym się urządzeniami medycznymi, który stworzył najlżejszy i najbardziej dostępny cenowo egzoszkielet robotyczny na świecie, pomagający osobom niepełnosprawnym ponownie chodzić. Nasza firma została uznana za Najlepszy Europejski Start-up Robotyczny oraz Innowatorów poniżej 35 roku życia według MIT. Obecnie poszukujemy Inżyniera Produkcji, który pomoże w przejściu z prototypu do produkcji.

Zadania:

  • Montaż egzoszkieletów:
  1. Definiowanie optymalnego sposobu montażu egzoszkieletów. Dokumentowanie instrukcji montażu i wdrożenie ich w naszym systemie ERP produkcyjnym.
  2. Definiowanie kontroli w trakcie procesu (IPCs), aby zapewnić jakość montażu.
  3. Identyfikacja, projektowanie, wytwarzanie i wdrożenie narzędzi montażowych (ręcznych lub automatycznych), które pomagają zoptymalizować proces.
  • Kontrole jakości:
  1. Definiowanie nowego protokołu testowania całego systemu, który zapewnia maksymalną niezawodność sprzedawanych urządzeń.
  2. Definiowanie kontroli jakości komponentów i części zamawianych od dostawców.
  3. Projektowanie narzędzi (ręcznych lub automatycznych) w celu zoptymalizowania kontroli jakości zarówno całego systemu, jak i poszczególnych części.
  • Dostawcy:
  1. Definiowanie wymagań jakościowych dla najbardziej krytycznych dostawców (w ramach umowy jakościowej).
  2. Poszukiwanie nowych dostawców i nawiązywanie technicznej interakcji w celu poprawy jakości, skrócenia czasu dostawy i obniżenia kosztów.
  • Projektowanie:
  1. Dostarczanie informacji zwrotnych i sugestii w celu optymalizacji projektu z punktu widzenia produkcji (redukcja kosztów, skrócenie czasu montażu, poprawa niezawodności i wytrzymałości, nowi dostawcy, nowe materiały i procesy produkcyjne).
  2. Udział w nowych projektach opartych na dostarczonych informacjach i w ramach metodyki ciągłego doskonalenia.
  3. Udział w identyfikacji przyczyn i proponowanie rozwiązań dla problemów, które mogą się pojawić (rozwiązywanie problemów).

Kwalifikacje:

  • Stopień magistra (lub równoważny) w dziedzinie inżynierii przemysłowej lub mechanicznej.
  • Znajomość standardów systemu zarządzania jakością (ISO13485, ISO9001).
  • Wcześniejsze doświadczenie w procesach produkcyjnych i Lean Manufacturing w branży urządzeń medycznych (urządzenia elektromedyczne) będzie bardzo mile widziane.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wysoka wydajność pracy, umiejętność szybkiego uczenia się i realizowania zadań w szybkim tempie.
  • Dobre umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej w języku angielskim.