Wakat w Poland: Programista Data Wynagrodzenie PLN20000 - PLN30000/Miesiąc

Firma produktowa

Poszukujemy inżyniera danych Java dla wiodącej firmy zajmującej się grami mobilnymi i platformy monetyzacyjnej z ponad 35 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie w całym portfolio gier.

Będziesz pracować z wieloma ekscytującymi technologiami, takimi jak Apache Spark, Spark Streaming, Kafka, Hadoop, Vertica i Kubernetes, by wymienić tylko kilka.

Obowiązki:

  • Bądź częścią globalnej platformy danych do budowania zespołu, aby wspierać dzierżawców gier;
  • Twórz i wdrażaj skalowalne i niezawodne potoki przetwarzania danych, aby przenosić i agregować duże ilości danych;
  • Opracowywanie wewnętrznych produktów, ram i infrastruktur;
  • Dostosuj i zoptymalizuj architekturę aplikacji danych, aby osiągnąć możliwości w czasie rzeczywistym;
  • Promuj kodowanie najlepszych praktyk, kompletne standardy kodowania i wzorce projektowe;
  • Wspieraj ogólną strategię zarządzania danymi, bezpieczeństwa i jakości, która zapewnia spełnienie wymagań.

Wymagania:

  • Pasja do inżynierii danych, jakości, automatyzacji i wydajności, samodzielna, kochająca wyzwania, niezależna i obeznana z technologią;
  • Biegły w Java/Scala z ponad 3-letnim doświadczeniem w pisaniu aplikacji wsadowych i strumiengowych opartych na Spark (Streaming\Structured Streaming\SparkSQL);
  • Dobra znajomość ekosystemów Hadoop (zwłaszcza Kafka, hdfs, Zookeeper, Yarn, ORC, Parquet, Hive) i powiązanych technologii z +2-letnim doświadczeniem;
  • Dobra praktyczna znajomość SQL lub języków zarządzania danymi podobnych do SQL z ponad 3-letnim doświadczeniem;
  • Dobra znajomość Linuksa z doświadczeniem w pisaniu skryptów bash;
  • angielski (w mowie i piśmie);
  • Musi być szybkim i zdolnym uczniem.

Zalety dla:

  • Zaawansowana wiedza z zakresu algorytmów i technik parallel processing;
  • Znajomość zaawansowanych zagadnień BigData i distributed computing;
  • Znajomość K8s, Docker, DeltaLake, DataMesh, Aerospike, AirFlow, Redis, Vertica;
  • Znajomość koncepcji i systemów data warehousing.