Wakat w Poland: Programista Unity Wynagrodzenie PLN35000/Miesiąc

Poszukujemy programisty Unity dołączającego do naszego zespołu na pełny etat.

Obowiązki:

  • Projektowanie nowego SDK/komponentu i opracowanie wizji, jak go poprawnie zintegrować w istniejącym ekosystemie
  • Umiejętność implementacji nowych funkcji SDK/komponentu od podstaw do ostatecznego dostarczenia
  • Umiejętność wsparcia w funkcjonalności SDK/komponentu wersji produkcyjnej przez długi okres czasu
  • Wpływ na szereg klientów, działań operacyjnych, projektowych lub usługowych w ramach własnego zespołu i innych powiązanych zespołów
  • Umiejętność pracy zgodnie z szerokimi, kontekstowymi wytycznymi i zasadami
  • Znalezienie słabych punktów w projektowaniu aplikacji i wprowadzenie ulepszeń
  • Współpraca z Product Ownerem w celu osiągnięcia lepszych wyników z punktu widzenia technicznego
  • Udział w procesie ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • Rozwój gier mobilnych w Unity3D.
  • Tworzenie aplikacji klienckich przy użyciu najnowocześniejszych technologii.
  • Opracowywanie nowych bibliotek infrastruktury klienta działających na różnych platformach dla wewnętrznych studiów gier
  • Praca nad istniejącą, ogromnie popularną grą oraz udział w tworzeniu nowych gier.
  • Co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w programowaniu Unity3D.
  • Dobra znajomość .NET i języka C#
  • Znajomość struktur danych i algorytmów
  • Doświadczenie w łączeniu aplikacji z wieloma interfejsami API (http/https, sockety)
  • Znajomość programowania asynchronicznego
  • Umiejętność szybkiego zapoznawania się z istniejącym kodem.
  • Pasja do gier.
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika.
  • Szerokie zrozumienie różnych obszarów technologii gier (rozgrywka, grafika, narzędzia itp.).