Wakat w : VFX lead artist Wynagrodzenie

Poszukujemy Lead VFX Artysty do naszego nowego mobilnego projektu mid-core.

Obowiązki:

  • Tworzenie i konfigurowanie efektów wizualnych dla mobilnych aplikacji mid-core;
  • Optymalizacja efektów wizualnych dla urządzeń mobilnych;
  • Zarządzanie zespołem artystów VFX;
  • Projektowanie i ustalanie procesów w zakresie VFX;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu deweloperskiego, w tym artystami, artystami technicznymi i programistami, w celu zapewnienia spójności stylu i wymagań technicznych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Lead VFX Artysta lub podobnym;
  • Wymagane doświadczenie w pracy z produktami mid-core w podobnym stylu (zobacz poniższe odniesienia);
  • Dogłębna wiedza na temat tworzenia efektów wizualnych dla aplikacji mobilnych;
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unity;
  • Zrozumienie podstawowych zasad fizyki, znajomość ogólnych zasad dynamiki, pirotechniki, tworzenia artystycznych efektów takich jak ogień, magia, dym, strzały, woda, para, eksplozje, kurz itp.;
  • Znajomość, kontrola i praktyczne zastosowanie optymalizacji grafiki w branży gier;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i umiejętność pracy w warunkach napiętych terminów;
  • Samoorganizacja: umiejętność pracy bez utraty wydajności bez stałego nadzoru;
  • Zainteresowanie branżą gier, osobiste doświadczenie w grach;
  • Portfolio jest obowiązkowe (link w dołączonym liście motywacyjnym);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu stylizowanych animacji (takich jak Wild Rift, Ruined King i podobne style);
  • Doświadczenie w tworzeniu dynamicznych animacji do gier, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami animacji (takimi jak Scratch Squash, akcenty itp.);
  • Profesjonalna znajomość pakietów animacyjnych Maya;
  • Umiejętność pracy z wtyczkami do automatyzacji rigów (takimi jak MGear, Advanced Skeleton);
  • Umiejętność tworzenia lub modyfikowania rigów (MGear, Advanced Skeleton).