Wakat w : Lead UI/UX designer Wynagrodzenie

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem gier mobilnych, założoną w 2018 roku.

Razem pracujemy nad opracowywaniem nowych, wiodących produktów na rynku i przygotowujemy się do wniesienia kolejnego znaczącego wkładu w rynek gier mobilnych.

Jako Lead UI/UX Designer, Twoją główną rolą będzie zbieranie i interpretacja wniosków użytkowników w celu tworzenia angażujących doświadczeń. Będziesz projektować funkcjonalne i wizualnie atrakcyjne funkcje, mające na celu poprawę doświadczenia i satysfakcji użytkowników. Będziesz nadzorować i prowadzić nasz wewnętrzny zespół UX/UI w całym procesie rozwoju produktu. Współpracując z kolegami, dostarczysz makiety UI, prototypy i finalne funkcje.

Znajomość języka angielskiego jest niezbędna do skutecznej komunikacji z naszymi użytkownikami na głównych rynkach, co pozwoli Ci na pewne nawiązywanie kontaktów, gdy będzie to potrzebne. Twoje zaangażowanie w różne projekty będzie konieczne.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i kierowanie wewnętrznym zespołem UX/UI;
  • Przejmowanie odpowiedzialności za projektowanie i tworzenie dostarczalnych produktów dla gier lub aplikacji mobilnych, obejmujących każdy etap od wstępnej eksploracji do finalnej dostawy;
  • Ścisła współpraca z właścicielami funkcji, menedżerami projektów, deweloperami, projektantami gier i innymi członkami zespołu w celu przekształcenia ustalonych koncepcji kreatywnych w zasoby gotowe do produkcji;
  • Skuteczne zarządzanie wieloma projektami, zapewniając spójną wydajność i silną dbałość o szczegóły;
  • Zapewnienie, że finalny projekt spełnia specyfikacje;
  • Opracowanie efektywnego procesu ułatwiającego współpracę i komunikację między różnymi działami.

Wymagania:

  • Ponad 3 lata komercyjnego doświadczenia w projektowaniu interfejsów jako Lead UX/UI Designer;
  • Silna wiedza z zakresu UI/UX (wizualne, interakcje, architektura informacji). Umiejętność projektowania interfejsów gier mobilnych od podstaw;
  • Doświadczenie z Figma i Photoshop jest wymagane (doświadczenie z Unity jest dodatkowym atutem);
  • Silne umiejętności w zakresie sztuki 2D i ilustracji;
  • Biegłość w tworzeniu jasnych i estetycznie przyjemnych ikon;
  • Silna wiedza na temat używania animacji i efektów w celu poprawy interfejsu użytkownika;
  • Kandydaci powinni czuć się pewnie w swobodnym wyrażaniu się i mieć silną biegłość w mówieniu po rosyjsku.