Wakat w Poland: Kierownik Sprzedaży Wynagrodzenie

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Sprzedaży. Osoba ta będzie odpowiedzialna za generowanie leadów, pozyskiwanie nowych klientów i osiąganie celów sprzedażowych. Obowiązki będą obejmować pozyskiwanie i angażowanie nowych klientów, identyfikowanie ich potrzeb, prezentowanie naszych usług oraz uczestnictwo w negocjacjach umownych. Kandydat odnoszący sukcesy będzie miał głębokie zrozumienie procesu sprzedaży i wykształci silną wiedzę na temat naszych usług i rozwiązań.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, ze szczególnym naciskiem na profesjonalne usługi IT / sprzedaż konsultacyjną
  • Doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych Salesforce będzie atutem
  • Solidne zrozumienie cyklu dostarczania technologii i usług profesjonalnych, najlepiej w ekosystemie Salesforce

Obowiązki:

  • Generowanie i wstępna kwalifikacja leadów, pozyskiwanie nowych klientów dla usług profesjonalnych Salesforce na rynkach EMEA i USA
  • Identyfikacja kluczowych osób decyzyjnych w potencjalnych organizacjach, w celu uzyskania spotkań twarzą w twarz z kluczowymi decydentami
  • Pozostawanie na bieżąco z wyzwaniami biznesowymi i technologicznymi potencjalnych klientów i być przygotowanym do rekomendowania odpowiednich usług profesjonalnych i ofert produktowych
  • Skuteczna komunikacja propozycji wartości  za pomocą ofert i prezentacji
  • Udostępnianie informacji liderom dotyczących kwestii biznesowych i informacji branżowych, które mogą pomóc w opracowywaniu planów działań specyficznych dla rynku oraz strategii sprzedażowych
  • Wkład w potok sprzedażowy poprzez dostarczanie szczegółowych informacji dotyczących liczby potencjalnych i wykwalifikowanych prospektów/okazji wraz z ich statusem i kolejnymi krokami

Warunki:

  • Pracujemy zdalnie, głównie w Polsce
  • To stanowisko wymaga pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy z zespołem i CEO firmy
  • Oczekuje się, że przyczynisz się średnio 40 godzin tygodniowo, ale czas można elastycznie zarządzać - przekroczenie kwoty jest kluczowym aspektem.