Wakat w France: Specjalista ds. Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i powiązanych Wynagrodzenie EUR4000 - EUR4500/Miesiąc

O praca

Bądź częścią czegoś zupełnie przełomowego!

Praca w branży nauk przyrodniczych oznacza być na czele dostarczania nowych rozwiązań, które zmieniają zdrowie człowieka. Nasi niesamowici klienci podejmują działania ratujące życie, obejmujące badania biologiczne oraz rozwijanie innowacyjnych szczepionek, nowych leków i terapii komórkowych i genowych.

Będziesz mógł stale się doskonalić i wpływać na naszą działalność - pracując nad wyzwaniami, które naprawdę mają znaczenie, wraz z osobami, które troszczą się o siebie nawzajem, naszych klientów i ich pacjentów.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za dostarczanie informacji do strategii sprzedażowych i planów kont, jako część zespołu kluczowych kont.
  • ▢ Skupienie głównie na sprzedaży sprzętu do procesów w górnym etapie produkcji, mikserów oraz pokrewnych materiałów eksploatacyjnych w danym regionie, a także wsparcie sprzedaży wszystkich produktów związanych z tymi obszarami poprzez dostarczanie Kierownikowi Konta w procesie sprzedaży wiedzy eksperckiej na temat produktu, a także niezależne identyfikowanie możliwości. ▢
  • Rozwój sprzedaży rozwiązań modalnych w przypisanym regionie/terytorium sprzedaży, budowanie długotrwałych technicznych relacji z klientami. ▢
  • Zapewnienie wysokiego poziomu wiedzy technicznej podczas dyskusji przed sprzedażowych, prezentacji urządzeń, szkoleń klientów, wsparcia posprzedażowego, seminariów, przetargów/cenorysów i wydarzeń promocyjnych. ▢
  • Prowadzenie technicznych i związanych z procesem dyskusji z Ekspertami Tematycznymi Klienta i udzielanie wsparcia aplikacyjnego, w tym rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na pytania klientów o złożonym charakterze technicznym i aplikacyjnym. ▢
  • Ciągły rozwój sieci kluczowych decydentów. Budowa planu biznesowego dla obszaru i ustalanie kwartalnych priorytetów w celu osiągnięcia zdefiniowanych celów biznesowych. Współpraca przy zarządzaniu kluczowymi kontami przez zespół Zarządzania Kontem. ▢
  • Tworzenie możliwości sprzedażowych w celu utworzenia leja sprzedaży, aby osiągnąć cele biznesowe. Zarządzanie potencjalnymi klientami i perspektywami za pomocą oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami. ▢
  • Budowa silnej sieci wewnętrznej w celu osiągnięcia maksymalnej synergii i zadowolenia klienta w całej firmie. Efektywna współpraca z wewnętrznymi funkcjami, w tym z zespołem zarządzania kontem, innymi specjalistami ds. sprzedaży, inżynierią serwisową, zarządzaniem produktami, marketingiem, finansami, prawem, wsparciem naukowym, sprzedażą serwisową i obsługą klienta.

Krytyczne kompetencje sukcesu:

  •  Skupienie na kliencie: Dostarcza rozwiązania skoncentrowane na kliencie, które spełniają obecne i przewidywane potrzeby. ▢
  • Planowanie działań: Priorytetuje opcje i przekłada intencje na plany i zrównoważone rezultaty. ▢
  • Wzrost: Wykorzystuje okazje do zachowania podstaw i przyczyniania się do wzrostu firmy. ▢
  • Wiarygodność: Wykazuje się zasadami moralnymi i etycznymi i robi to, co właściwe, pomimo presji, nawet gdy nikt nie patrzy. ▢
  • Ciągłe doskonalenie: Optymalizuje skuteczność i systematycznie dąży do poprawy wszystkich aspektów pracy. ▢
  • Umiejętność: Rozwija siebie i zespół, aby osiągnąć aspiracje zawodowe poprzez osiąganie celów.

Umiejętności:

  • Techniki sprzedaży i zdolności do pozyskiwania klientów. ▢
  • Wgląd w sieci i kontakty. ▢
  • Umiejętność przekładania korzyści technicznych na korzyści biznesowe. ▢ Wiedza produktowa. ▢
  • Co najmniej licencjat z dziedziny biznesu, nauk przyrodniczych lub pokrewnego obszaru. ▢
  • 3 lub więcej lat doświadczenia w dziedzinie handlowej/aplikacji, najlepiej w branży biotechnologicznej. ▢
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mówieniu, czytaniu i pisaniu. ▢
  • Mile widziane jest posiadanie jakiegokolwiek z języków używanych w odpowiednich krajach.

Systemy i narzędzia: QlikSense lub Sales Force.com (mile widziane)

Terytorium: Bałkany, Grecja, Turcja, Arabia Saudyjska, Egipt

Podróże: 40-50%