Wakat w Poland: Programista React Native Wynagrodzenie USD3700/Miesiąc

Nasza firma to miejsce dla kreatywnych ludzi, którzy budują swoją osobistą markę. Pomagamy sobie nawzajem, dzielimy się wiedzą i feedbackiem. Nie boimy się eksperymentować i ponosić porażek - to dzięki nim osiągamy sukces.

Skupiamy się na technologii, projektowaniu i doświadczeniu użytkownika, a naszą największą radością jest tworzenie narzędzi, które są jak sztuka.

Obowiązki:

  • Wydawanie nowych wersji aplikacji mobilnej;
  • Planowanie i opracowywanie architektury zadań.
  • Szacowanie czasu potrzebnego na ich wykonanie;
  • Pisanie wydajnego, czytelnego i łatwego do utrzymania kodu. Modyfikacja istniejącego kodu;
  • Wdrażanie ulepszeń, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom biznesowym;
  • Zrozumienie i wyjaśnienie wymagań biznesowych;
  • Bliska współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju, w tym co najmniej 2 lata z React Native;
  • Solidna znajomość języka JavaScript;
  • Biegłość w React i jego podstawowych zasadach, React Hooks;
  • Ekspertyza w React Native, React Navigation;
  • Znajomość wzorców architektonicznych dla projektów React i React Native;
  • Doświadczenie z Redux (redux-thunk);
  • Git, REST API;
  • Styled-components;
  • Umiejętności pisania i komunikacji (angielski na poziomie średnio zaawansowanym).

Będzie dodatkowym plusem:

Doświadczenie w backend development, publikowanie aplikacji React Native w App Store i Google Play.