Oferty pracy dla programistów React Native

Praca programistów React Native

Programista aplikacji React Native to osoba, która tworzy aplikacje na systemy iOS i Android przy użyciu tej platformy. Znalezienie zatrudnienia na tym stanowisku nie jest trudnym procesem dla kandydatów, ponieważ ta profesja cieszy się popytem, a zapotrzebowanie ciągle rośnie. Wynika to z faktu, że co roku pojawia się coraz więcej aplikacji.

Programiści React Native są poszukiwani przede wszystkim w firmach IT zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Świadczą usługi dla przedsiębiorców, tworząc programy biznesowe. Poszukują oni ofert pracy w bankach oraz przeglądają ogłoszenia na platformach związanych z rynkiem oraz na stronach rozrywkowych lub edukacyjnych. Jeśli nie uda się znaleźć pracy samodzielnie, istnieją agencje rekrutacyjne, które pomagają w znalezieniu zatrudnienia.

Podstawowa wiedza i jak nauczyć się programowania w React Native

  • Początkujący programiści powinni:
  • Znać podstawy tworzenia aplikacji mobilnych;
  • Mieć wiedzę na temat struktury języka JavaScript;
  • Zrozumieć środowisko pracy iOS i Android;
  • Znać podstawy języków Java i Objective-C;
  • Potrafić obsługiwać React Native i zestaw poleceń.

Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji na stanowisko programisty aplikacji React Native.

Nauka wszystkich tych umiejętności samodzielnie jest praktycznie niemożliwa. Jednak można spróbować uczyć się za pomocą filmów i książek o tematyce programowania. Inną opcją są kursy online. Jest ich wiele i są dostępne za odpowiednią opłatą. Są one odpowiednie dla osób, które zaczynają od zera. Istnieją również uniwersytety. Nie ma nic lepszego niż prawdziwy dyplom ukończenia studiów, który od razu zwiększa szanse na znalezienie pracy.

Czego należy się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej

Pytania mogą mieć różny charakter. Rekruter musi upewnić się, że informacje zawarte w CV są prawdziwe, dowiedzieć się o umiejętnościach kandydata i sprawdzić, jak dobrze zna podstawy. Zadawane są również pytania dotyczące oczekiwań finansowych, czyli ile kandydat chciałby zarabiać miesięcznie lub jaką stawkę godzinową proponuje. Wakaty na stanowiska programistów React Native w Polsce wskazują zarobki od 2000 do 5000 dolarów. Główne pytania dotyczą platformy React Native, jej wykorzystania w tworzeniu aplikacji oraz sposobu obsługi stanu. Kandydata pytają również, w jaki sposób testował programy i czy pomagało to uniknąć błędów.

Obowiązki programisty React Native

Programiści React Native mogą mieć różne umiejętności, co zależy od doświadczenia i kwalifikacji. Ogólne zadania wymieniane w ofertach pracy w Polsce i innych krajach to:

  • Tworzenie zewnętrznej części aplikacji;
  • Konfiguracja dynamicznych i animowanych przejść;
  • Implementacja kamery, mikrofonu i GPS;
  • Instalacja powiadomień push;
  • Wprowadzanie uwierzytelniania;
  • Testowanie i debugowanie kodu;
  • Wyszukiwanie i naprawa błędów;
  • Tworzenie aktualizacji i optymalizacja zasobów.

Programiści juniorscy podlegają osobom na stanowiskach średnich i seniorskich. Programiści juniorscy mają mniejsze obowiązki i zadania o niższym stopniu trudności.

Dlaczego agencja rekrutacyjna Znojdziem.com

Na początek warto zauważyć, że nie współpracujemy z osobami poszukującymi pracy mieszkającymi na Białorusi, w Rosji i na Ukrainie. Szukamy kandydatów mieszkających w Unii Europejskiej i współpracujemy tylko z rezydentami UE. W każdym przypadku wybieramy pracowników zgodnie z wymaganiami pracodawcy. Zawsze znajdziemy odpowiednie miejsce pracy.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Szybka praca

Doświadczenie

Wszechstronność

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Odpowiedzialność

Dostęp do dużej puli talentów

Dowiedz się więcej o nas

Ciekawe liczby

150 000 inżynierów w naszej bazie danych
50+ rekruterów technicznych w naszym zespole
80+ klientów na całym świecie od 2018 roku
98% skuteczność w znajdowaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie wiesz, jak zatrudnić pracowników i gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów lub zastanawiasz się, gdzie znaleźć pracę, najlepiej skontaktuj się z agencją pośrednictwa pracy. Specjaliści mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich pracowników lub spotkać się z pracodawcą.

Nasza agencja rekrutacyjna ma duże doświadczenie w pozyskiwaniu i zatrudnianiu programistów React Native w Polsce i Europie Wschodniej. Nasza wiedza na temat lokalnego rynku i nasza sieć profesjonalistów pozwala nam identyfikować wysoko wykwalifikowanych programistów React Native, którzy posiadają niezbędną wiedzę techniczną i doświadczenie.

Z powodzeniem umieszczaliśmy programistów React Native w różnych projektach, co przyniosło naszym klientom oszczędności. Wykorzystując naszą rozległą sieć i ukierunkowane strategie pozyskiwania, byliśmy w stanie znaleźć wysoko wykwalifikowanych programistów React Native po konkurencyjnych cenach, zapewniając doskonałą wartość dla naszych klientów.

Opinie klientów

Kathrin Lazarevich

CEO of Digiteum

All of the candidates selected by Znojdziem had good technical skills. So good that it was hard to choose between them. The company works at the highest level!

Tatiana Kushner

HRM of Customertimes

Our company was very happy with the staff we had. They turned out to be friendly and worked very smoothly. With such employees there is only one way to go - up!

Tatiana Rokalo

Recruitment specialist of Playtika

Even during the first stages of searching and screening candidates, we saw that Znojdziem was professional. We interviewed only the best of the best. And most were offered jobs in our company! Thank you for your work!

Hila Harkov

HRD of Firedome.io

I want to thank you for the fruitful cooperation. Our startup needed talented developers, and we got them! The company is worth working with.