Wakat w : User acquisition manager Wynagrodzenie

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem gier mobilnych, założoną w 2018 roku. Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego i utalentowanego zespołu oraz partnerów, rozsianych po Wielkiej Brytanii, Cyprze, Niderlandach i innych regionach na całym świecie. Razem tworzymy nowe, wiodące na rynku produkty i przygotowujemy się do kolejnego znaczącego wkładu w rynek gier mobilnych. Współpracujemy z największymi sieciami w branży i ich zespołami - Google, Facebook, Unity, Apple Search Ads itp. Łączymy dane, nowe technologie i kreatywność, aby dominować w Google Play i App Store! Mamy mały, przyjazny zespół marketingowy, składający się z osób z ponad 5-letnim doświadczeniem, które mają własną wizję UA i marketingu. Jeśli pasjonujesz się UA i nauką, czytaj dalej i skontaktuj się z nami!

Obowiązki:

  • Praca z DSP oraz innymi sieciami społecznościowymi i wideo
  • Tworzenie, analizowanie i optymalizacja kampanii UA
  • Praca z wewnętrznymi i zewnętrznymi narzędziami raportowania i analizy
  • Praca z materiałami kreatywnymi
  • Śledzenie i analiza kreatywów bezpośrednich/pośrednich konkurentów
  • Komunikacja z motion designerami, burze mózgów i tworzenie zadań
  • Komunikacja z analitykami, menedżerami produktów, projektantami gier itp.

Wymagania:

  • Język rosyjski - poziom średnio zaawansowany wyższy
  • Język angielski - poziom średnio zaawansowany +
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników mobilnych od 2 lat
  • Silne umiejętności analityczne
  • Chęć do nauki!

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Możliwość pracy z utalentowanym i pełnym pasji zespołem w kreatywnym i dynamicznym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy oraz opcje pracy zdalnej/biurowej
  • Możliwości rozwoju kariery i zawodowego rozwoju
  • Zabawną i inkluzywną kulturę firmy, która celebruje różnorodność i kreatywność.