Wakat w : User acquisition manager Wynagrodzenie USD3500/Miesiąc

Poszukujemy Menedżera ds. Pozyskiwania Użytkowników, który wzmocni nasz zespół marketingowy. Powinieneś swobodnie poruszać się w liczbach i czerpać inspirację z poszukiwania nowych podejść do optymalizacji kampanii reklamowych w celu poprawy efektywności pozyskiwania użytkowników. Będziesz ściśle współpracować z analitykami i zespołem kreatywnym, aby podejmować uzasadnione decyzje i osiągać wysokie wyniki, uczestniczyć w planowaniu działu oraz optymalizować istniejące procesy. Dołącz do nas, aby wspólnie tworzyć gry, które inspirują i cieszą miliony graczy na całym świecie!

Jakie zadania będziesz musiał rozwiązać:

  • Konfigurowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii reklamowych w celu osiągnięcia wskaźników KPI związanych z ROAS.
  • Tworzenie i testowanie hipotez w celu identyfikacji punktów wzrostu efektywności kampanii reklamowych.
  • Przeprowadzanie testów kreatywnych i przekazywanie opinii producentowi kreatywnemu.
  • Budowanie efektywnych relacji z obecnym portfolio partnerów oraz poszukiwanie nowych.
  • Uczestnictwo w tworzeniu planu marketingowego i OKR.
  • Zapewnienie i monitorowanie poprawności integracji technicznej partnerów, systemów śledzenia, platform SAN itp.

Co jest dla nas ważne:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu ruchu w Performance Marketingu (na projektach GameDev).
  • Doświadczenie w pracy z sieciami SDK i DSP (Applovin, Moloco, Ironsource, Unity, Vungle, Liftoff itp.).
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami od 200 000 dolarów wzwyż.
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych i umiejętność podejmowania decyzji na ich podstawie.
  • Umiejętności pracy z systemami analitycznymi (BI, Tableau).
  • Znajomość Google Sheets, Excel (na poziomie tabel przestawnych).
  • Angielski na poziomie średnio zaawansowanym lub wyższym (doświadczenie w negocjacjach).
  • Doświadczenie w stawianiu zadań zespołowi kreatywnemu i przekazywaniu informacji zwrotnej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Google Ads lub Facebook Ads.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem UAM składającym się z 2 lub więcej osób.