Wakat w Poland: Monetization operations specialist Wynagrodzenie

Specjalista ds. operacji monetarnych - Definicja roli

Obowiązki:

  • Zarządzanie operacjami wewnątrz gry poprzez system backendowy gry: ustawianie promocji, kontrola funkcji gry, implementacja konfiguracji cenowej, itp.
  • Zarządzanie operacjami poza grą: ustawianie ciągłych i codziennych e-maili, powiadomień internetowych i mobilnych, w tym segmentowanych protokołów.
  • Wspomaganie Kierownika Społeczności w działaniach związanych z mediami społecznościowymi (kupony, loterie, powiadomienia i inne) - dotyczy niektórych studiów.
  • Praca nad ciągłymi ulepszeniami systemów operacyjnych wraz z zespołami developerskimi.
  • Wykonywanie pełnego cyklu QA i operacji na żywo w celu zapewnienia jakości dostawy (konfiguracja i testowanie funkcji).
  • Pełnienie roli punktu centralnego dla operacji w procesach rozwoju funkcji, jako część grup zadaniowych.
  • Wyjaśnianie wymagań (niespójności itp.), dostarczonych przez Biznes (Właścicieli Produktów, Kierowników ds. Monetyzacji).
  • Szacowanie własnych wysiłków.
  • Wdrażanie funkcji i monitorowanie produkcji po dostawie do Produkcji.
  • Dyżur zgodnie z Kalendarzem, pomoc zespołowi dyżurowemu RnD przy badaniach.
  • Raportowanie błędów.
  • Zarządzanie wymaganiami biznesowymi, ekonomią, problemami BA i Art związanymi z zadaniami operacyjnymi/QA, umiejętność pewnego wyjaśnienia problemu i sugerowania rozwiązań.
  • Może rozwijać się do pełnienia roli w określonej domenie w zespole operacyjnym - Ulepszanie procesów wewnętrznych, punkt centralny produktu, projekty zorientowane na klienta, itp.

Komunikacja:

  • Udział w aktywnościach zespołu, takich jak Codzienne, Na żywo spotkanie QA, Retro, Planowanie, Dzielenie się wiedzą w zespole itp.
  • Wyjaśnianie z Monetyzacją, Właścicielami Produktów, Zespołem Artystycznym, Zespołem Ekonomii, Zespołami Analitycznymi, Zespołami Funkcji RnD, Udział w spotkaniach dzielenia się wiedzą RnD. Praca z urządzeniami testowymi, narzędziami:
  • Jira
  • Confluence
  • MS Excel
  • Charles
  • DB (Vertica, Data Grip)
  • Testrail
  • Platformy mobilne
  • Konsola przeglądarki
  • ADB/Android Studio, XCode

Doświadczenie zawodowe i kompetencje:

  • Wysoka biegłość w korzystaniu z Excela
  • Myślenie logiczne
  • Wiedza i doświadczenie związane z mobilnością oraz testowaniem mobilnym
  • Zaznajomienie się z grą studia i jej funkcjami
  • Umiejętność korzystania z różnego oprogramowania - oprogramowanie biurowe, wiki, oprogramowanie do zarządzania projektami
  • Podstawowa znajomość SQL jest atutem
  • Dostępność i zdolność do pracy przez całą dobę, gdy jest to konieczne
  • Zorientowanie technologiczne
  • Podejście zorientowane na obsługę klienta

Umiejętności miękkie:

  • Skupienie na szczegółach
  • Wielozadaniowość
  • Praca w warunkach presji
  • Samodzielność
  • Rozwiązywanie problemów
  • Inicjatywa
  • Chęć nauki
  • Przyjęcie odpowiedzialności
  • Kreatywność
  • Umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialność
  • Planowanie i organizacja
  • Zorientowanie na klienta
  • Myślenie krytyczne

Interfejsy:

  • Silna współpraca wewnątrz studia, uczestnictwo w procesach międzydziałowych
  • Praca z zarządem studia od czasu do czasu
  • Okazjonalne interfejsy z zespołami developerskimi back office'u