Wakat w Germany: Menedżer ds. Marketingu Performance Wynagrodzenie EUR3000 - EUR3500/Miesiąc

Obowiązki

Jako Kierownik Marketingu Wydajnościowego będziesz mieć ekscytującą możliwość przewodzenia w obszarze wydajnościowego marketingu w mediach społecznościowych. Będziesz samodzielnie planować, realizować i oceniać kampanie, testując jednocześnie nowe kanały w celu zwiększenia wzrostu użytkowników. Twoje codzienne obowiązki będą obejmować:

  • Projektowanie, wdrażanie i optymalizowanie kampanii instalacyjnych, ponownego zaangażowania i budowania marki
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingowymi i produktowymi
  • Tworzenie raportów i analiz wraz z zarządzaniem budżetem
  • Identyfikowanie trendów i rozwojów w mediach społecznościowych i marketingu aplikacji
  • Analizowanie wyników kampanii marketingowych na podstawie określonych KPI i wdrażanie odpowiednich działań
  • Opracowywanie i wdrażanie testów A/B

Wymagania

Jesteś pasjonatem marketingu aplikacji i czerpiesz radość z wykorzystywania kampanii wydajnościowych opartych na danych w celu zrównoważonego wzrostu. Szukamy niezawodnej, zainteresowanej i innowacyjnej osoby dołączającej do naszego zespołu. Dlatego pasujesz do nas doskonale, jeśli posiadasz:

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w marketingu wydajnościowym
  • Biegła znajomość narzędzi Meta Business Manager, TikTok Ads Manager i Twitter Ads Manager
  • Dogłębną wiedzę z zakresu analizy danych przy użyciu narzędzi analitycznych, takich jak Appsflyer i Google Analytics
  • Silne umiejętności analityczne, kreatywność, innowacyjne myślenie i działanie
  • Szybką percepcję i niezależny styl pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Ukończone wykształcenie/szkolenie oraz dogłębną wiedzę z zakresu marketingu internetowego
  • Doświadczenie w obszarze SEA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy również szereg korzyści, aby umilić balans między pracą a życiem, takie jak:

  • Opcje pracy hybrydowej, dające możliwość pracy zarówno w domu, jak i w biurze
  • Swoboda i elastyczność w harmonogramie pracy, pozwalające pracować wtedy, gdy jesteś najbardziej produktywny
  • Najnowsze laptopy MacBooks/HPs, wraz z myszką, klawiaturą i wysokiej jakości słuchawkami do pracy
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, ponieważ uważamy, że świętowanie jest ważne
  • Nowoczesne i atrakcyjne środowisko pracy w samym sercu Berlina (oraz dodatkowe biura w Zurychu i Bazylei) z bezpłatną kawą na poziomie baristy
  • Zaangażowanie w zrównoważony rozwój, w tym głównie podróżowanie środkami transportu publicznego oraz zapewnienie karty Bahncard 50
  • Wydarzenia społeczne, które integrują zespół, w tym coroczne spotkania firmowe dla całego zespołu oraz regularne wydarzenia zespołowe, które są pokryte przez nas!