Wakat w Germany: Menedżer e-commerce Wynagrodzenie EUR2250 - EUR5250/Miesiąc

ZADANIA:

  • opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży online firmy,
  • zarządzanie i rozwijanie platformy e-commerce,
  • analiza wyników sprzedaży,
  • analiza trendów użytkowników,
  • opracowywanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie ruchu i efektywności w sklepie internetowym,
  • nadzór nad pracą grafików, specjalistów IT oraz zespołu odpowiedzialnego za SEO/SEM,
  • przeprowadzanie testów A/B,
  • opracowywanie i koordynowanie kampanii promocyjnych,
  • współpraca z działami marketingu, sprzedaży i logistyki,
  • zarządzanie działem analiz i nadzór nad realizacją wyznaczonego budżetu dla kanału e-commerce.

WYMAGANIA:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy z branżą e-commerce,
  • znajomość narzędzi do tworzenia stron internetowych, technik SEO/SEM oraz znajomość mediów społecznościowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • inicjatywa i samodzielność w poszukiwaniu informacji,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej (1 dzień w tygodniu zdalnie),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki dla pracowników na produkty firmy.