Wakat w Lithuania: Senior Programista JavaScript Wynagrodzenie EUR4200 - EUR5100/Miesiąc

Poszukujemy  programisty JavaScript, który dołączy do naszego zespołu developerskiego. Twoim głównym zadaniem będzie rozwijanie i implementacja funkcji aplikacji zgodnie z dobrze znanymi procesami. Ponadto będziesz współpracować z resztą zespołu, pracującym na różnych warstwach infrastruktury. Dlatego ważne jest, abyś miał zdolności do współpracy w rozwiązywaniu problemów, projektowania zaawansowanego i tworzenia wysokiej jakości produktów.

Twoje główne obowiązki w tej roli:

  • Spotkania z zespołem developerskim w celu omówienia pomysłów na interfejs użytkownika i aplikacje
  • Przeglądanie wymagań aplikacji i projektów interfejsu
  • Rozpoznawanie interakcji użytkownika w przeglądarce
  • Tworzenie i wdrażanie responsywnych komponentów interfejsu użytkownika
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem interfejsu i debugowanie kodów aplikacji
  • Tworzenie i wdrażanie architektury frontendowej wspierającej koncepcje interfejsu użytkownika
  • Monitorowanie i poprawa wydajności frontendu
  • Dokumentowanie zmian w aplikacji i opracowywanie aktualizacji

Twoje umiejętności i doświadczenie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w relevantnej dziedzinie
  • Dogłębna wiedza na temat języków JavaScript, CSS i HTML
  • Znajomość nowoczesnych frameworków/bibliotek takich jak Angular, React lub Vue
  • Duże doświadczenie w browser-based debugging i performance-testing software
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
  • Duże doświadczenie w korzystaniu z nowoczesnych front-end build pipelines i tools
  • Duże doświadczenie w korzystaniu z bibliotek struktur danych (np. Immutable.js)
  • Umiejętność zrozumienia wymagań biznesowych i przekładania ich na wymagania techniczne

Dodatkowe umiejętności:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobre umiejętności zarządzania czasem
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Chęć do nauki
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność udzielania i przyjmowania konstruktywnej informacji zwrotnej