Wakat w Poland: Full-stack developer Wynagrodzenie

O nas:

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych usług z zakresu rozwoju oprogramowania, rozwiązań AI i chmurowych, bezpieczeństwa informacji, ochrony danych, zgodności z przepisami oraz zarządzania projektami. Nasz zespół współpracuje z międzynarodowymi klientami, dostarczając najwyższej klasy rozwiązania w różnych branżach.

Poszukujemy doświadczonego Full Stack Software Developera z mocnym ukierunkowaniem na rozwój aplikacji B2B dla przedsiębiorstw. Jeśli pasjonują Cię nowoczesne technologie webowe i lubisz pracować w zespole, który działa w oparciu o zasady Agile, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołami projektowymi klientów i partnerów w celu projektowania, rozwijania i utrzymywania aplikacji B2B dla przedsiębiorstw.
  • Udział w ceremoniach Scrum, sesjach architektury i projektowania.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów funkcjonalnych, wydajnościowych i stabilności aplikacji.
  • Zapewnienie najlepszych praktyk w zakresie tworzenia aplikacji, w tym jakości kodu, bezpieczeństwa i skalowalności.
  • Wkład w ciągłe doskonalenie procesu tworzenia oprogramowania oraz dynamiki zespołu.

Kwalifikacje:

  • Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pełnych stosów aplikacji dla przedsiębiorstw.
  • Znajomość zarówno technologii back-end, jak i front-end.
  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzyfunkcjonalnych.

Zestaw umiejętności technicznych:

  • Node.JS
  • JavaScript i/lub TypeScript
  • MongoDB
  • Elasticsearch
  • Angular i/lub React i/lub Angular.js
  • HTML, CSS, LESS

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy.
  • Tytuł licencjata z Informatyki, Inżynierii lub pokrewnych dziedzin.
  • Poziom znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (lub wyższym).