Wakat w UK: Farmaceuta Wynagrodzenie GBP2852 - GBP3226/Miesiąc

Opis stanowiska

Aktualnie rekrutujemy farmaceutów do grupy aptek w Wielkiej Brytanii.

Wymagania dotyczące pracy:

  • Dyplom farmacji uzyskany na europejskim uniwersytecie;
  • Dobry poziom języka angielskiego (certyfikat językowy będzie wymagany przy rejestracji jako farmaceuta w Wielkiej Brytanii - IELTS lub OET);

Oferta pracy i korzyści:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana bezpośrednio z apteką;
  • Praca od poniedziałku do piątku z cotygodniowymi sobotami na zmianę;
  • Pełny etat (ok. 45 godzin tygodniowo);
  • Roczne wynagrodzenie brutto w przedziale £45,000 do £52,000 (£2,852 do £3,226 netto miesięcznie);
  • Możliwość szybkiego awansu zawodowego;
  • Początkowe i ciągłe szkolenia;
  • Opłata roczna za członkostwo w GPhC (General Pharmaceutical Council) opłacona przez pracodawcę;
  • System emerytalny;
  • Rabaty dla pracowników;
  • Premia za wyniki;
  • Wiza do Wielkiej Brytanii sponsorowana przez pracodawcę;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • Bezpłatne wsparcie na każdym etapie procesu.