Wakat w Sweden: Gastroenterolog Wynagrodzenie EUR4500 - EUR5500/Miesiąc

Opis stanowiska

O SZPITALU

Oddział gastroenterologii w szpitalu oferuje badania endoskopowe oraz chirurgię układu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem choroby zapalnej jelit i chorób wątroby. Klinika wykonuje również badania ultrasonograficzne jamy brzusznej oraz elastografię. Oddział jest częścią kliniki medycyny szpitalnej, która zajmuje się opieką nad pacjentami z chorobami wewnętrznymi.

Główne obowiązki i oczekiwania

  • Dołączysz do specjalistycznej kliniki medycyny, która zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentami z chorobami wewnętrznymi w dziale gastroenterologii.

Czego się od Ciebie oczekuje

  • Posiadania tytułu specjalisty w dziedzinie gastroenterologii wydanego lub uznawanego przez Unię Europejską.
  • Posiadanie specjalizacji lub wiedzy z zakresu medycyny wewnętrznej ogólnej jest dodatkowym atutem.
  • Samodzielne wykonywanie badań endoskopowych, takich jak gastroskopia i kolonoskopia.
  • Chęć udziału w dyżurach w ramach medycyny wewnętrznej. Wymagane posiadanie ważnego prawa jazdy.
  • Wykazywanie zainteresowania pracą zespołową i chęci przyczyniania się do rozwoju kliniki.
  • Zdolność do ukończenia intensywnego kursu języka szwedzkiego w ramach programu MediCarrera.

OFERUJEMY

  • Bezpłatną wizytę w miejscu, gdzie będziesz mieszkać i pracować oraz spotkanie z przyszłymi kolegami z pracy.
  • Bezpłatny kurs przygotowawczy i intensywny kurs języka.
  • Bezpłatny intensywny kurs języka dla partnerów i dzieci w wieku szkolnym. Przedszkole dla najmłodszych.
  • Darmowe mieszkanie w miejscu kursu dla Ciebie i Twojej rodziny, wszystkie koszty pokryte.
  • Bilety lotnicze na miejsce kursu dla całej rodziny.
  • Stypendium na intensywny kurs języka w wysokości 800 € miesięcznie.

NASZE WSPIERANIE

  • Pomagamy Ci znaleźć miejsce zamieszkania i pomagamy zarejestrować dzieci w szkole lub przedszkolu.
  • Pomagamy w sprawach praktycznych, takich jak numery ubezpieczenia społecznego, karty medyczne, konta bankowe, itp.
  • Pomagamy małżonkowi w znalezieniu źródeł pracy.
  • Skontaktujemy się z firmą przeprowadzkową i zorganizujemy podróż przeprowadzkową.
  • Otrzymasz pakiet informacyjny z praktycznymi szczegółami i osobą kontaktową, którą można zadzwonić w przypadku jakichkolwiek problemów.

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • Posiadanie tytułu specjalisty lekarza/pielegniarki/dentysty oraz co najmniej 2-3-letnie doświadczenie i ukończenie uniwersytetu w UE.

  • Bycie obywatelem UE lub posiadanie długoterminowego zezwolenia na pobyt w UE.

Jeśli nie jesteś obywatelem UE:

  • Twój dyplom musi być zharmonizowany w jednym z krajów UE.

  • Musisz mieć co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w jednym z krajów UE po zharmonizowaniu tytułu.

  • Długoterminowy pobyt w jednym z krajów UE.