Wakat w UK: Farmaceuta Wynagrodzenie EUR3530 - EUR4360/Miesiąc

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska farmaceutów.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bezpiecznej i efektywnej obsługi farmaceutycznej pacjentów;
  • Doradzanie pacjentom dotyczące leków i możliwych interakcji;
  • Zachęcanie do lojalności i zaufania pacjentów;
  • Podawanie szczepionek przeciw grypie i COVID-19;
  • Zarządzanie poziomem zapasów w aptece, dbanie o prawidłowe przechowywanie i monitorowanie produktów z datą ważności;
  • Zapewnienie bezpiecznego dostarczania terapii metadonowej;
  • Współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia, takimi jak miejscowi lekarze POZ i domy opieki;
  • Wsparcie w zarządzaniu i monitorowaniu roszczeń;
  • Wykonywanie innych projektów i obowiązków, jak się pojawiają.

Wymagania dotyczące stanowiska:

  • Stopień farmaceutyczny uzyskany na europejskim uniwersytecie;
  • Certyfikat językowy z języka angielskiego (IELTS Academic, OET Pharmacy lub CAE C1);
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, praca zespołowa i adaptacja.

Oferta pracy i korzyści:

  • Online rozmowy kwalifikacyjne i oferty pracy przed przeprowadzką;
  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z apteką;
  • Praca na pełny etat (40-45 godzin tygodniowo);
  • Roczne wynagrodzenie brutto między €60,000 a €80,000, w zależności od doświadczenia (między €3,531 a €4,360 netto miesięcznie);
  • Pierwsze i ciągłe szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wsparcie w rejestracji jako farmaceuta;
  • Pakiety relokacyjne, które pomogą w początkowych kosztach związanych z przeprowadzką;
  • Ekskluzywne zniżki dla pracowników i inne korzyści.