Wakat w Netherlands: Dentysta Wynagrodzenie EUR3000 - EUR8000/Miesiąc

Opis stanowiska

Czy marzysz o leczeniu wielu pacjentów, rozwijaniu się zawodowo i cieszeniu się równowagą między pracą a życiem prywatnym? A także o pracy na regularnych godzinach i zarabianiu dobrej pensji? W takim razie kariera jako dentysta w Holandii jest tym, czego szukasz!

Z uwagi na duże niedobory dentystów w Holandii, poszukujemy odważnych dentystów z UE, którzy chcieliby pracować w Holandii przez co najmniej 3 lata i rozpocząć nowe życie tutaj.

Z pomocą naszego certyfikowanego programu językowego pomożemy Ci osiągnąć wymagany poziom języka niderlandzkiego w ciągu 20 tygodni, po czym rozpoczniesz pracę w renomowanej holenderskiej klinice stomatologicznej. Dodatkowo, pomożemy Ci we wszystkich innych niezbędnych krokach, abyś z sukcesem rozpoczął swoją karierę w Holandii. Będziemy z Tobą na każdym kroku i upewnimy się, że jesteś odpowiednio przygotowany do nowej pracy w Holandii.

Jak wygląda moja praca jako dentysta w Holandii? Po ukończeniu szkolenia językowego z nami nadszedł czas, aby poznać swoich nowych holenderskich pacjentów! Będziesz pracować jako dentysta ogólny i będziesz mógł wykonywać wszystkie zabiegi związane z stomatologią ogólną. Pracujesz na stałe godziny, maksymalnie 8 godzin dziennie, co daje Ci wystarczająco dużo wolnego czasu na cieszenie się życiem prywatnym. Biorąc pod uwagę, że średnio holenderscy pacjenci odwiedzają dentystę dwa razy w roku, możesz spodziewać się wielu pacjentów każdego dnia (15-30) i wykonywania wielu zabiegów. Ponadto, będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego i ewentualnej specjalizacji w określonej dziedzinie stomatologii.

Czego od Ciebie oczekujemy: Zanim rozpoczniesz pracę w holenderskiej klinice stomatologicznej, oczekujemy przede wszystkim, że będziesz dostępny przez 20 tygodni, aby całkowicie poświęcić się nauki języka niderlandzkiego. Wymagane jest zainteresowanie nauką języków i dobra znajomość języka angielskiego.

Jako dentysta, ważne jest, abyś był pewny siebie i posiadał umiejętność podstawowych zabiegów, takich jak kontrole, plombowanie, ekstrakcje i leczenie kanałowe. Ponadto, powinieneś być gotów (w przyszłości) nauczyć się bardziej zaawansowanych zabiegów, takich jak korony i mosty, protetyka i implantologia.

Inne wymagania: Posiadasz obywatelstwo UE i dyplom dentystyczny uzyskany na uniwersytecie UE. Jesteś gotów pracować w Holandii przez co najmniej 3 lata. Jesteś wyposażony w dużą dawkę pozytywnego podejścia i wytrwałości.

Co oferujemy: Oprócz naszego indywidualnego programu 20-tygodniowego, oferujemy Ci stałą umowę na 3 lata z osobistym wsparciem i dobrymi warunkami pracy:

Początkowa pensja między €30,000 a €50,000 netto rocznie, w zależności od Twojego doświadczenia. Maksymalna roczna pensja €90,000 netto, w zależności od Twojego postępu w tych latach. Dobra równowaga między pracą a życiem prywatnym. Profesjonalne wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć sukces jako dentysta w Holandii.