Wakat w Sweden: Radiolog Wynagrodzenie EUR1800 - EUR2000/Miesiąc

Opis stanowiska pracy

O SZPITALU

W szpitalu pracuje się w dziale diagnostyki radiologicznej w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach z nowoczesnym sprzętem. Wykonywane są badania radiologiczne konwencjonalne, takie jak szkielet i płuca, diagnostyka przekrojowa za pomocą dwóch tomografów komputerowych i dwóch aparatów rezonansu magnetycznego, fluoroskopia/intwencje oraz badania ultrasonograficzne. W dziale przeprowadza się również niektóre zabiegi lecznicze, takie jak zwężanie naczyń krwionośnych i odciążanie nerek.

Szpital jest szpitalem ratunkowym, dlatego działalność w dziale radiologii obejmuje zarówno działania ratunkowe, jak i planowane. Dział radiologii działa 24 godziny na dobę, zarówno w dzień, jak i w nocy, oraz pełni dyżur nocny.

Obecnie szpital przechodzi ekscytujący etap modernizacji działu, dążąc do dalszej modernizacji i przygotowania nowych, świeżych pomieszczeń. Obszar pacjentów szpitala obejmuje około 50 000 mieszkańców. Klinika zatrudnia 16 techników radiologii, 13 pielęgniarek pomocniczych, 6 stażystów, 4 specjalistów, 11 konsultantów starszych i 4 administratorów.

Główne obowiązki

  • Nie wymagane jest doświadczenie, ponieważ technik radiolog będzie uczestniczył w dobrze opracowanym programie wprowadzającym trwającym od 8 do 12 miesięcy, w zależności od dotychczasowego doświadczenia.

  • W ciągu tych miesięcy poznasz cały sprzęt i wszystko, czego oczekuje się od technika radiologa, rutyny, metody i sposób pracy w klinice radiologicznej w szpitalu.

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Elastyczność, dobre umiejętności współpracy, usługowość, pozytywne podejście, spokój, inicjatywa oraz orientacja na wyniki.

Oferujemy

  • Bezpłatną wizytę w miejscu, gdzie będziesz mieszkać i pracować oraz spotkanie z przyszłymi kolegami z pracy.
  • Bezpłatny kurs przygotowawczy i intensywny kurs języka.
  • Bezpłatny intensywny kurs języka dla partnera i dzieci w wieku szkolnym. Przedszkole dla najmłodszych.
  • Bezpłatne mieszkanie w miejscu kursu dla Ciebie i Twojej rodziny, wszystkie koszty pokryte. Bilety lotnicze dla całej rodziny do miejsca kursu.
  • Stypendium w wysokości 800 € miesięcznie na intensywny kurs języka.

NASZE WSPIERANIE

  • Znajdujemy dla Ciebie miejsce do zamieszkania i pomagamy zarejestrować dzieci w szkole lub przedszkolu.
  • Pomagamy w sprawach praktycznych, takich jak numer ubezpieczenia społecznego, karta zdrowotna, rachunki bankowe, itp.
  • Pomagamy małżonkowi w znalezieniu źródeł zatrudnienia.
  • Kontaktujemy się z firmą przeprowadzkową i organizujemy podróż przeprowadzkową.
  • Otrzymasz pakiet informacyjny z praktycznymi szczegółami oraz osobę kontaktową, do której można zadzwonić w przypadku problemów.