Wakat w Poland: Rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu Wynagrodzenie PLN12300 - PLN38100/Miesiąc

Obowiązki:

  • Realizacja programu specjalizacji,
  • Świadczenie usług z zakresu opieki medycznej pod nadzorem Kierownika Specjalizacji,
  • Rozwój kompetencji związanych z diagnozowaniem i leczeniem pacjentów.

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozpoczęciem specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
  • Pełne uprawnienia do wykonywania zawodu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Ambicja i chęć szkolenia i nauki od najlepszych,
  • Skupienie na pacjentach, empatia,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Kierunek studiów: medycyna.

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia specjalizacji w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole lekarzy, diagnostów i fizjoterapeutów,
  • Udział w kursach na zwłokach i szkoleniach wewnętrznych,
  • Doskonałe wynagrodzenie,
  • Możliwość nauki i pracy w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem,
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami branży i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach działu naukowego,
  • Współpracę z ośrodkami medycyny sportowej, stowarzyszeniami sportowymi i klubami,
  • Opiekę medyczną LUX MED,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Kartę sportową,
  • Możliwość zatrudnienia na stałe po ukończeniu specjalizacji.